ZALOGUJ SIĘ

Czy za zresetowane lekcje będą przyznawane monety? Jak zresetować cały poziom?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Cześć,
Moje pytanie tyczy się tego, czy za zresetowane lekcje będą przyznawane monety? Dziś przerobiłem dwie lekcje, które zresetowałem i monet nie otrzymałem. Nie wiem czy to błąd, czy po prostu nie będą już naliczane. Czy można zresetować cały poziom bez resetowania pojedynczych lekcji? Ułatwiło by mi to bardzo życie.
M
Masterbravo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Możesz zresetować WSZYSTKO - całą historię nauki. Nie ma możliwości wybrania konkretnego poziomu.
https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto
Stracisz też dostęp do lekcji specjalnych, które dostałeś "za darmo" - jeżeli będziesz chciał je odzyskać, będziesz musiał je wykupić za monety.

Za lekcje, które już raz zostały wykonane, monet nie dostaniesz.
dhuode
darkobo - Pojedyncze lekcje też można resetować. Ro rozwinięciu lekcji, na dole jest informacja kiedy była ostatnio przerabiana i przycisk "Resetuj". - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

monety przyznawane są tylko raz. Oznacza to, że mimo zresetowania postępów, jeżeli już kiedyś dana lekcja była wykonana, to monety nie zostaną przydzielone.

Mam nadzieję, że informacja okażę się pomocna.
P
paulinawit97
Masterbravo - Czy to tyczy się też słówek, które zostaną dodane do powtórek? Jeśli z danej lekcji przerobiłem już słówka i zostały usunięte z powtórek to czy jeśli podczas ponownego przerabiania lekcji dodam je ponownie to monety będą naliczane? - 3 lata temu
dhuode - @Masterbravo Liczą się wszystkie powtórki. Każde powtórzone 10 słówek/zdań/dobranie podpisów pod obrazkami daje Ci jedną monetę. Co ważne, w tym wypadku liczą się nawet obrazki z lekcji, które masz zresetowane. Czyli powtarzając lekcję, za samą lekcję monet nie dostaniesz, ale monety za podpisy pod obrazkami już tak. Sprawdzone :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w temacie.
M
Masterbravo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki