ZALOGUJ SIĘ

książki do języka angielskiego

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Cześć poszukuję takiej książki do języka angielskiego gdzie jest gramatyka, poziomy od a1 do C2. Nie wiem może jakieś repetytorium czy coś. Gramatyka wszystkie czasy ogólnie żeby ta książka była taka bardzo useful. Dzięki, nie musi to być jedna książka może być to parę książek bardzo treściwych.
izak9293

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

ja osobiście polecam
*Alice in Wonderland
*They Both Die at the End
*The 100
*Falling Fast
wikdhkdbjdbdj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam "Grama to nie drama" Arleny Witt.
dhuode
izak9293 - ok sprawdzę - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ktoś ma jeszcze jakieś propozycje odnośnie książek do nauki angielskiego
izak9293

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może Matura Companion - Agnieszka Zębala wyd. Egis (Struktury leksykalno-gramatyczne) - zielona okładka. W liceum przygotowywałam się z nią do matury, jest napakowana przykładami. Ja mam na poziomie rozszerzonym czyli poziom C1. Nie wiem czy dostępne są inne poziomy.
E
esmerald001

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć, rzeczywiście przyjemnie uczy się z książek Arleny Witt ze względu na jej specyficzne poczucie humoru :) Polecam także "Angielski w tłumaczeniach Gramatyka" Preston Publishing, które skupia się na praktycznym zastosowaniu wiedzy w zdaniach (bez rebusów, wykreślanek itp.). Są to świetne książki do utrwalania gramatyki.
munk2
piotr.grela - Mam książki Pani Arleny Witt, nie jestem nimi zachwycony, vlogi tej Pani są o wiele lepsze. Muszę sprawdzić tą drugą pozycję: "Angielski w tłumaczeniach". - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A nie lepiej skupic sie na serii cambridge english i uzyskac powiazany z tym certyfikat? w tych ksiazkach/cwiczeniach jest duzy nacisk na to keidy uzywa sie at/to/in....-stale polaczenia wyrazow i zwroty.
doniabiala

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki