ZALOGUJ SIĘ

Błąd w słówkach / zdaniach : that can't possibly be true

zmodyfikowany: 12 lat temu
pytanie: to nie może być prawda
moja zła odpowiedź: that can't be true
poprawna systemowa odpowiedź: that can't possibly be true

Moim zdaniem to drugie to idiom i jest ok, ale moja odpowiedź wydaje mi się ze też powinna być dobra.

Ponadto mam problem z tym czy ma być tam it czy that wydaje mi się że w tym zdaniu nie ma różnicy.
D
declerc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Oczywiście, że Twoja odpowiedź też jest dobra.
Do zdań w poprawkach trzeba podchodzić z dużym dystansem. Jeśli jesteś pewny swojej racji, możesz zaznaczyć sobie "świetnie", mimo że wyświetla Ci błąd. Ja tak robię. :) Albo usuwam z powtórek, jak coś mnie wyjątkowo rozjuszy. :)
askawska
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
declerc - no tak :) ale swoją drogą było by ok gdyby to pytanie miało jako poprawne odpowiedzi więcej możliwości co pozwoli się człowiekowi w spokoju uczyć :)
Pozdrawiam
- 12 lat temu
TopMan - Tylko czy taki inteligentny system istnieje?
Poprawnych odpowiedzi moze byc naprawde wiele.
Nie mniej przyznaje, ze jest to mocno wku... frustrujace jesli nasza odpowiedz poprawna mimo wszystko rozni sie od tej proponowanej przez system.
Tak jak askawska napisala trzeba miec do tego spory dystans :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
declerc - Pewnie że istniej zależy tylko kto co do niego wprowadzi.
Przykładem mogą być ćwiczenia z What i Which w odpowiedziach mamy i tą i tą poprawną odpowiedź.
I tak wiem że tłumaczeń jednego zdania może być wiele, ale to wynika z kontekstu. Aczkolwiek tłumaczenie dosłowne nie wynikające z kontekstu często ma od 1 do 3 wersji.

I tak dobrzeby było aby użytkownicy zgłaszali swoje sugestie a administratorzy dopisywali stopniowo co trzeba. Dzięki temu system będzie rósł w siłę :)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki