ZALOGUJ SIĘ

gdyby lektor mówił wolniej to byłoby super?

12 lat temu
I
izah68

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam,

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tego typu ćwiczenia nie są zbyt proste, ale na "obronę" powiem, że wszystkie te kwestie pochodzą z list słówek, które dołączane są do danej lub poprzednich lekcji, mają też Państwo możliwość wielokrotnego odsłuchania każdego z nagrań no i jest opcja podpowiedzi. No i ostatni argument - obcokrajowiec też może mówić szybko, a nawet szybciej. Proszę się nie zrażać!
e.lukasiewicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie na początku nauki też wydawało się że niektóre nagrania są za szybkie ale po kilkuset godzinach nauki zmieniłem zdanie i uważam że jest tak jak być powinno!
K
krybaczewski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie można wolniej mówic ponieważ wyłancza mi nagranie w połowie i muszę nagrywac od nowa. Dlatego muszę szybko mówi aby nagrac.
D
dpaszkowski
hborowinska1 - tu raczej chodzi o nagranie lektora - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zdaję sobie sprawę,że moja ilość godzin jest mała na wyrażanie opini ale gdyby była możliwość na zwolnienie chociaż trochę do chwili złapania wszystkich wyrazów.Mam nadzieję że po kilkuset godz.będę lepiej słyszeć?
I
izah68

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po prostu trzeba korzystać i jeszcze raz korzystać. Faktycznie czasami jest ciężko zrozumieć, ale wszystko przyjdzie z czasem.
B
banek1978

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki