ZALOGUJ SIĘ

Kurs Business English w promocji -50%

28.11.2023

Powrót do listy wpisów

Weź naukę języka w swoje ręce i wykorzystaj szansę na lepsze wyniki w pracy, awans lub podwyżkę. Roczny dostęp do kursu Business English od eTutora możesz teraz kupić 50% taniej.

Nie czujesz się pewnie, używając angielskiego w sytuacjach zawodowych i szukasz elastycznego kursu, z którego wyciągniesz dokładnie to, czego potrzebujesz? Wypróbuj Business English. Do 3 grudnia możesz zgarnąć roczny dostęp w cenie 209 zł (czyli aż o 210 zł taniej). Nie zwlekaj - run with the big dogs!

DAJ SIĘ SKUSIĆ NA BUSINESS ENGLISH

Co znajdziesz w kursie Business English?

  • 3 poziomy nauki: B1, B2 i C1,
  • ponad 270 krótkich lekcji,
  • specjalistyczne słownictwo z każdej branży (HR, obsługa klienta, bankowość i wiele innych), 
  • sekcję Business English Extra (bez gramatyki),
  • ponad 200 nagrań dialogów i artykułów stworzonych przez native speakerów.
TIP: Kurs Business English polecamy osobom, które pierwsze kroki w angielskim mają już za sobą i radzą sobie z komunikacją w tym języku całkiem nieźle. Jeśli więc dopiero zaczynasz swoją przygodę, zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego kursu angielskiego od podstaw (A1-C2).

To jeszcze nie wszystko - w eTutorze znajdziesz wbudowany słownik Diki. Możesz przetłumaczyć dowolne wyrażenie, bez konieczności opuszczania aplikacji z kursem. Ponadto hasła ze słownika Diki możesz dodać do swoich powtórek w eTutorze, a za ich pomocą utrwalać je i powtarzać w każdej wolnej chwili. O samych powtórkach więcej przeczytasz w tym wpisie

Z promocji na kurs Business English może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. Promocja obowiązuje do 3.12.2023.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź