ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B2 w kursie eTutor hiszpański

25.01.2023

Powrót do listy wpisów

Fani hiszpańskiego, którzy wyczekiwali możliwości wejścia na wyższy poziom językowego wtajemniczenia, mogą już zapinać pasy i szykować się do startu. Właśnie udostępniliśmy poziom B2.

Dziś do naszej oferty wchodzi on, cały na biało - poziom B2 w kursie eTutor hiszpański! Mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania i dostarczy wiele radości z nauki języka. 
Łap tacos w rękę i w rytmie flamenco leć przetestować nowy poziom hiszpańskiego!

WYPRÓBUJ ETUTOR HISZPAŃSKI B2

Co znajduje się w kursie hiszpańskiego na poziomie B2

Na nowym poziomie B2 umieściliśmy 50 tematów podzielonych na 160 krótkich i przystępnych lekcji. Jak zawsze znajdziesz w nich nie tylko teorię, ale także ćwiczenia, które pomogą Ci jeszcze lepiej rozwinąć umiejętności czytania, pisania i rozumienia ze słuchu (wszystkie dialogi czytane są przez native speakerów). 
Teraz, łącznie z poziomem B2, kurs hiszpańskiego liczy 700 lekcji! To naprawdę potężna dawka wiedzy!

Poziom B2 w kursie hiszpańskiego jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy mają aktywny abonament właśnie na ten kurs. 
Jeśli uważasz, że hablas español całkiem nieźle i chcesz sprawdzić swój poziom języka - wykonaj nasz zaktualizowany test poziomujący, który poszerzyliśmy o pytania z zakresu B2. Możesz też po prostu przejść do poziomu B2 - wystarczy wejść w zakładkę Lekcje i wybrać go z rozwijanej listy obok nazwy kursu.

eTutor i Diki - superduet do nauki hiszpańskiego

Pamiętaj o dodatkowych możliwościach, jakie niesie ze sobą nauką z eTutorem, czyli o słowniku Diki hiszpański. Możesz dodać do swoich powtórek w eTutorze dowolne hasło ze słownika i korzystać z wyszukiwarki Diki, wbudowanej w platformę. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tym wpisie.

Zmiana ceny kursu

W związku z rozbudową kursu hiszpańskiego, zmienia się jego cena - od teraz jest taka sama, jak ceny kursów eTutor angielski i eTutor niemiecki. 3-miesięczny kurs języka hiszpańskiego kosztuje 119 zł, roczny - 319 zł, a 24-miesięczny - 449 zł. Aktualne ceny kursów znajdziesz zawsze w naszym Cenniku.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij