Kurs Business English w promocyjnej cenie

13.09.2022

Powrót do listy wpisów

Chcesz, aby Twoja kariera nabrała rozpędu? Skorzystaj z promocji na kurs Business English. Pomoże Ci zyskać płynność w biznesowym angielskim. Do niedzieli kupisz go za połowę ceny.

Jeśli podczas “calla” ze swoimi międzynarodowymi współpracownikami wolisz jak najmniej się odzywać, bo brakuje Ci słów, a pisząc maila nagminnie korzystasz ze słownika terminów branżowych - sprawdź nasz kurs Business English! Do 25 września roczny abonament możesz kupić za jedyne 174 zł (zamiast 349 zł).

WYPRÓBUJ KURS BUSINESS ENGLISH

Kurs Business English obejmuje 3 poziomy nauki: B1, B2 i C1 oraz zawiera dodatkową sekcję Business English Extra (bez gramatyki). Polecamy go więc osobom, które posiadają już solidne podstawy w języku angielskim.

W kursie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na branżę w jakiej pracuje, czy też kierunek, w którym chce się rozwijać. To ponad 270 lekcji, w których przybliżamy słownictwo z zakresu ekonomii, marketingu, zarządzania ryzykiem, ochrony danych osobowych i wielu innych dziedzin.

Z promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. 
Promocja obowiązuje do 25.09.2022.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ROCZNY KURS TRAVEL ENGLISH 50% TANIEJTylko do niedzieliSPRAWDŹ >>