Promocja - angielski i niemiecki 40% taniej

31.08.2021

Powrót do listy wpisów

Koniec lata coraz bliżej, ale bez obaw - nie pozwolimy, by dopadło Was jesienne przygnębienie i spadek formy. Przygotowaliśmy coś specjalnego, aby osłodzić i rozświetlić szare powakacyjne dni. Każdy przecież lubi zrobić sobie prezent - i to jeszcze w dobrej cenie.

Powroty z wakacji bywają trudne. Bo czy można cieszyć się z nadchodzącej jesieni i początku roku szkolnego? Można! Jeśli tylko masz w perspektywie inne ciekawe zajęcia i atrakcje. Tak się składa, że mamy coś w zanadrzu. Od dziś do 19 września roczny abonament na kurs angielskiego lub niemieckiego możesz kupić 40% taniej. Oznacza to, że zapłacisz jedynie 167 zł (zamiast 279 zł) za możliwość nauki języka przez cały rok. To nie tylko świetny plan na jesienne wieczory, ale także na cały rok szkolny. Tym bardziej, że z naszymi kursami i aplikacją to Ty decydujesz, kiedy i czego się uczysz.

WYPRÓBUJ ANGIELSKI


WYPRÓBUJ NIEMIECKI

Z promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. 
Promocja obowiązuje do 19.09.2021 r.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

BUSINESS ENGLISH -50%.Zgarnij rabat na roczny kurs online!SPRAWDŹ >>

Pomoc i wsparcie