Ostatni dzwonek na powtórkę - kurs eTutor matura 30% taniej

06.04.2021

Powrót do listy wpisów

Zdajesz w tym roku maturę? A może zdaje ją ktoś bliski? Dla wszystkich maturzystów przygotowaliśmy ofertę last minute. Od dziś do niedzieli kurs eTutor matura możesz kupić w promocyjnej cenie.

Do pierwszych egzaminów maturalnych pozostał już niespełna miesiąc. Czas na ostatnie szybkie powtórki! Z repetytorium online od eTutora powtórzysz angielski z łatwością, gdziekolwiek jesteś i zupełnie bez stresu. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w aplikacji na telefon. Załóż konto na platformie eTutor, kup kurs i zdaj maturę śpiewająco!

Co najważniejsze, od dzisiaj do niedzieli kurs eTutor matura możesz kupić w niższej cenie. Za 3-miesięczny dostęp zapłacisz jedynie 69 zł, zamiast cennikowych 99 zł.

KUP REPETYTORIUM MATURALNE

Z repetytorium z angielskiego online możesz szlifować wszystkie umiejętności sprawdzane na egzaminie maturalnym - pisanie, mówienie, rozumienie ze słuchu i czytanie - a także powtarzać najważniejsze zagadnienia do matury na poziomie podstawowym, rozszerzonym i do matury ustnej. Do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego podejdziesz bez stresu, bo wszystko będziesz mieć już przećwiczone!

Przekonaj się, że matura z angielskiego to łatwizna! 
Wypróbuj 3-miesięczny kurs online w niższej cenie!

Więcej informacji o kursie eTutor matura znajdziesz tutaj.

Promocja obowiązuje do 11.04.2021. Może z niej skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

BUSINESS ENGLISH -50%.Zgarnij rabat na roczny kurs online!Sprawdź

Pomoc i wsparcie