Promocja w eTutorze - roczne kursy angielskiego 60% taniej

16.11.2020

Powrót do listy wpisów

Co prawda prezenty kojarzą się ze Świętami, ale my postanowiliśmy nieco wcześniej przygotować coś specjalnego. Teraz możesz cieszyć się angielskim podwójnie i kupić 2 kursy w cenie 1!
 

Jeśli oprócz nauki ogólnego angielskiego chcesz także rozwijać ten biznesowy - ta oferta  jest dla Ciebie! Od dziś do niedzieli (22 listopada) możesz kupić roczny kurs eTutor angielski oraz eTutor Business English w pakiecie - aż 60% taniej! Zamiast 588 zł zapłacisz jedynie 235 zł!

KUP 2 KURSY W CENIE 1

Otrzymujesz ogólny kurs angielskiego, z którym możesz uczyć się na wszystkich poziomach (A1-C2) oraz tematyczny kurs Business English (B2-C1), który pomoże Ci wypłynąć na głębokie wody i sprawnie lawirować po meandrach korporacyjnej rzeczywistości.

Nie zwlekaj, bo taka promocja w eTutorze już się nie powtórzy! To ostatnia okazja, aby kupić 2 kursy angielskiego w tak atrakcyjnej cenie!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Skorzystać z promocji może każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. Promocja obowiązuje do 22.11.2020.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

Pomoc i wsparcie