ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu B1 eTutor niemiecki

13.08.2018

Powrót do listy wpisów

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie B1. Jest to kolejna aktualizacja, która ma na celu przede wszystkim usystematyzować obecny materiał i podzielić go według nowszej, przyjemniejszej do nauki struktury. 

Zmiany, które planujemy, obejmują:

  • odświeżenie materiałów w poszczególnych tematach i wdrożenie nowej struktury lekcji - każdy temat będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki
  • odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych
  • zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji
  • dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne i notatki językowe

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Proces aktualizacji jest analogiczny do poprzednich aktualizacji, jednak powtórzymy raz jeszcze: postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie tematów poziomu B1 (spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu oraz liczbą lekcji w temacie. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną), sama aktualizacja widoku w spisie tematów nastąpi jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również zniknie oznaczenie wykonanego testu.
Dlaczego tak to zadziała? Każdą zmianę (w tym również aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz.
 

Nowy podział lekcji a otrzymanie monet

Chcąc zachęcić Was do powrotu do zagadnień z poziomu B1, za wykonanie każdej lekcji oznaczonej jako “Nowa” otrzymacie monety. Lekcje oznaczone jako “Nowe” znajdziecie w każdym temacie. Ponowne wykonanie pierwszej lekcji w temacie nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet. 

Mamy nadzieję, że nowa struktura tematów przypadnie Wam do gustu i sprawi, że nauka z eTutorem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach. 
Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.
 

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij