ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego zniknęły wszystkie zaliczone testy ?

zmodyfikowany: 5 lat temu
Dzień dobry, zawsze jak wchodzę przez wiem na jakim etapie jestem i mogę kontynuować naukę. to jest bardzo ułatwiające i szybkie. W dniu 02.03.2019 nie zgłosiła się moja strona system wymusił logowanie i zmianę dotychczasowego hasła i to uczyniłem. Po otwarciu moich lekcji zniknęły wszystkie zaliczone test z różnym stopniem zdania ale zaliczone . Miałem j. niemiecki poziomA1 przeszedłem wszystkie 50 lekcji i wszystkie testy . Poziom A2 przeszedłem 39 lekcji i wszędzie zaliczony test a wiec wszędzie były tzw. dwa haczyki a teraz na ekranie mam tylko jeden haczyk przy każdej z lekcji. Czy można prosić o przywrócenie tamtego stanu ? Czy muszę ponownie przejść 89 lekcji z testami ? z góry dziękuję za pozytywne rozwiązanie problemu . Pozdrawiam
J
j.niem.mg

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W tej chwili dokonujemy zmian w testach po lekcjach, dodając sporo nowych pytań, tak aby liczba zadań do wykonania była taka sama, jak liczba lekcji w danym temacie, stąd informacje o niezaliczonym teście.

Po usprawnieniach test będzie jednak znacznie lepiej podsumowywał wiedzę zdobytą w trakcie przerabiania tematu. W związku z tym przepraszamy za niedogodność i jednocześnie zachęcamy do wykonania testu ponownie. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ stopień zaliczenia samych lekcji pozostaje bez zmian :)
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki