ZALOGUJ SIĘ

sugestia udoskonalenia eTutora

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
witam,

Proponuje by w profilu umieścić moduł stopera lub obliczania czasu.
Można by sobie założyć uczenie np. min. 30 min. dziennie.
siadamy przy etutorze i właczamy stoper który odlicza czas nauki lub czas spędzony tego dnia na nauce.
M
motywator
parseq - A nie wystarczy budzik obok sprzętu z eTutorem?

PS. Dla mnie nie jest to potrzebna funkcja.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Ale to tak nie działa :-) Czas spędzony na nauce w eTutorze nie jest bowiem równoznaczny z czasem od momentu zalogowania się w aplikacji do wylogowania.
T
tlstar
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gdzies kiedys czytalem, ze najwieksze skupienie mamy w nauce przez pierwsze 20 minut. Czasami dziele sobie czas nauki na 20 minutowe lekcje, uzywajac aplikacji zewnetrznej Kitchen timera - minutnika kuchennego.
piotr.grela
kendrick94 - Ja robię tak samo. Po 20min robię sobie przerwę.

ggtimer.com
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tylko wyskakuje po wejściu w statystyki. Fajnie jakby ten moduł był przy przerabianiu lekcji albo powtórkach
M
motywator

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam korzystanie z techniki Pomodorro - maksymalnie skupiamy się przez 20/30 minut, potem robimy sobie przerwę.
Ja używam do tego pierwszej z brzegu strony - https://tomato-timer.com/ - to ona odlicza czas i daje nam znać, gdy minie już wybrane przez nas 20 czy 30 minut.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no i fajnie by coś takiego było na stronie gdzie się uczę jako moduł
M
motywator
parseq - A ja się nie uczę jako moduł. Do mnie bardziej pasuje jako matoł. Ciągle umiem za mało. ;-) - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
jerzy_pozoga - Hi- a do mnie pasuje "kiepski" , coś tam podobnego z TVP! - 5 lat temu
piotr.grela - Eh, to nie jestem sam. Jak ja mam zapamietac te wszystkie slowka, skoro ja nie pamietam co jadlem wczoraj na obiad... Obym pamietal jutro wstac z lozka zanim zechce mi siku :-) - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie dziękujemy za sugestię :)

Na chwilę obecną jednak nie planujemy wprowadzać takiej funkcji, z wielu przyczyn. Za monitorowanie czasu spędzonego na platformie odpowiada już strona statystyk oraz odpowiednia opcja w celach tygodniowych, które można znaleźć na profilu.

Poza tym - tak jak wspomnieli inni Użytkownicy - minutnik można również włączyć na jakiejś stronie zewnętrznej. Rozwiązanie to ma tę zaletę, że dodatkowo nie obciąża działania samej platformy.
piotrek0515
Pracownik eTutor
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki