ZALOGUJ SIĘ

Kasowanie informacji o przerobionych lekcjach!

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Jestem bardzo niezadowolona, ze znikly mi postepy z przerobionych lekcji na poziomie B1, B2 otaz Dirty English. Wszystkie te kursy mialam przerobione prawie na 100%. Bardzo mnie to demotywuje do dalszej nauki. Kto skasowal niech odrabia od nowa 😁
Katarzyna.Bienko

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Problem z wyzerowanym postępami w kursie Dirty English jest związany z niewielką usterką po stronie naszej platformy, nad rozwiązaniem której pracujemy w tej chwili i mamy nadzieję wdrożyć odpowiednią poprawką najszybciej jak to możliwe.

Jeśli chodzi o B1 i B2, to spadek postępów jest najprawdopodobniej związany z ponownym przerabianiem wskazanego materiału po jego aktualizacji. Wprowadziliśmy wtedy na prośbę użytkowników tzw. system zamrażania postępów. System działa następująco:

Na początku widzimy całą listę odświeżonych tematów na poziomie B1. Tematy, które już wcześniej przerobiliśmy, są zaliczone np. na 100% i mają dwa ptaszki świadczące o zaliczeniu lekcji.

Po wejściu w temat widzimy spis lekcji. Jeśli rozwiniemy jedną z nich, przeliczą się postępy, lecz TYLKO dla danej lekcji (i przeliczenie to nie ma jeszcze wpływu na pasek postępu całego tematu). W ten sposób system podpowie nam, ile elementów lekcji musielibyśmy przerobić, by znów uzyskać 100%.

Użytkownik może w tym momencie zdecydować, czy chce przerobić daną lekcję (gdyż przerobienie jakiegokolwiek elementu lekcji w całości resetuje postępy dla całego tematu), czy też nie. Jeśli stwierdzi, że nie chce przerabiać żadnej z lekcji ponownie i cofnie się z powrotem do spisu tematów, tematy te będą nadal zaliczone na poziomie sprzed aktualizacji B1.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki