ZALOGUJ SIĘ

możliwość odsłuchania poszczególnych części dialogów

6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Bardzo mi brakuje możliwości odsłuchania pojedynczych części dialogów. Kilkakrotne odsłuchanie i potem powtórzenie za np Sarą czy innym bohaterem dialogu jego kwestii byłaby bardzo pomocna. Powtarzanie za kimś jest bardzo pomocne ćwiczenie mówienia po angielsku.Teraz jest tylko możliwość odsłuchania całego dialogu.
Gdyby była taka możliwość można by trochę dłużej popracować nad dialogami. Teraz zadanie kończy się odpowiedzą na trzy pytania. Czy moja prośba mogłaby być spełniona?
dania57

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Uważam, że taka możliwość już jest!

Przykład: www.etutor.pl/lessons/en/a2/48/3/40999
Klikam na "> odsłuchaj dialog"
Teraz w trakcie odtwarzania klikam na avatar osoby z dialogu.
Jeśli jest to przy aktualnie odtwarzanej porcji dialogu, to działa to jako PAUZA/PLAY.
Jeśli kliknę w inny avatar, to przenoszę miejsce odtwarzania (czyli mogę COFNĄĆ).

Kłopot, który widzę: lista dialogowa automatycznie jest rolowana, tak by aktualna porcja dialogu była na górze ekranu. To akurat powinno być odwrotnie, czyli na dole.
Innymi słowami: na ekranie powinienna być widoczna część dialogu, która została odtworzona, aby można było się łatwo w razie potrzeby cofnąć/powtórzyć. Obecnie cały ekran jest wypełniony kwestiami dialogowymi, które dopiero będą odtwarzane. (Problem widoczny jest przy dialogach dłuższych niż miejsce na ekranie.)
parseq
6 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki