ZALOGUJ SIĘ

Pytanie o powtórki

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy można np. w zaplanowany dzień wolny (np. niedziele) wykonać powtórki z poniedziałku jeśli się widzi że robi się za dużo?
D
dominik2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Masz na myśli dzień wolny wpisany do kalendarza?
Nie masz możliwości wykonywania powtórek z dowolnie wybranego dnia. Możesz jedynie cofnąć oznaczenie dnia wolnego i wtedy powinny Ci się w nim pojawić powtórki do wykonania. Z jedną uwagą - nie wiem jednak jak jest teraz ale wcześniej było tak, że jeśli odznaczałeś dzień wolny w tym dniu, to już żadne powtórki się do niego nie przypisywały ponownie.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

próbowałem przed chwilą dawać wolne jutro i pojutrze, a po chwili wycofałem te oznaczenia i ilość powtórek na dany dzień wróciła do tej samej ilości co była poprzednio.
Jest jeszcze jedna funkcja "Rozkładanie powtórek" (obok "Kalendarza powtórek") i dzięki tej funkcji można wykonywać powtórki z dnia następnego. Jeżeli ma się już dość powtórek w danym dniu to można cofnąć. Wystarczy wejść na tą stronę i kliknąć przycisk "Rozłóż powtórki". W każdej chwili można na tej samej stronie kliknąć przycisk "Przywróć daty powtórek".
Dawniej często z tej funkcji korzystałem.

Powodzenia.
?
Gość
Barbara.m - Jak dasz wolne na jutro i cofniesz, to powtórki wracają. Jednak jeśli dasz wolne na jutro a następnie jutro wejdziesz i odznaczysz, że nie chcesz wolnego, to powtórki już nie wracają (a przynajmniej tak było jakiś czas temu jak korzystałam z tej opcji). A z pytania zrozumiałam, że o taką sytuację chodzi. Pozdrawiam. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
Gość - Takiej opcji nie sprawdzałem. Pozdrawiam. - 7 lat temu
Barbara.m - Ja po prostu chciałam kiedyś z niej skorzystać jak zmieniły mi się plany i jednak miałam czas zrobić powtórki. :-) No i się nie udało. Ale to było jakiś czas temu więc coś mogło się zmienić. Pozdrawiam. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki