ZALOGUJ SIĘ

Ustawienie powtórek

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy można ustawić powtórki tak, żeby powtarzać tylko słówka, a nie słówka i zwroty ?
L
listopad1971
listopad1971 - A co zrobić, jak czasami w ustawieniach filtra powtórek w ogóle nie ma możliwości wyboru "słówka i zwroty" tylko jest "wszystkie " . "zdania" " tylko własne listy...". W sumie to moje pytanie pierwotne tego dotyczyło tylko źle je sformułowałem. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

W głównym systemie nie. Można jedynie tworzyć własne listy, na których będą na jednych słówka a na innych zwroty i wówczas powtarzać wybrane.
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zawsze można zrezygnować z dodawania zwrotów do powtórek albo usunąć je z bazy ;)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po zrobieniu każdych 10 powtórek dostajesz 1 punkt . Po 10 powtórce może wyjść .
P
polic4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Osobiście czasami jestem zniechęcona ilością słów i zwrotów do powtórzenia. 20-50 jest ok. ale jak jest więcej to nie ma dla mnie sensu.
Wiem że można rozkładać powtórki, korzystam często, jak nieregularnie odwiedzam etutor. Uzbiera się wtedy czasem i 700 słów.
Ale ilość słów do powtórek potrafi się tez nagromadzić w zbyt dużej ilości, po przerobieniu kilku lekcji w ciągu jednego dnia. Wtedy powtórki z poprzednich dni nawarstwiają się z bieżącymi lekcjami i lista wydłuża mi się do 200 dziennie. To mnie już zniechęca. Możliwość rozdzielenia słówek i zwrotów byłaby fajnym rozwiązaniem lub grupowanie powtórek z konkretnych lekcji.
Łatwiej by mi było to jakoś ogarnąć.
R
renataslesak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki