ZALOGUJ SIĘ

Pomieszane powtórki

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Mam problem taki że mam dużo słówek w "powtórki" a ja chce się uczyć tylko z jednej listy słówek*
W szkole chce się nauczyć słówek ale nie mam jak bo wszystkie są pomieszane w "powtórki"

* Jeśli to nie rozumiesz wejdź w : https://www.etutor.pl/words/user-words
barmac05

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Sprawa trochę skomplikowana.
Jeżeli od samego początku świadomie nie segregowałeś słówek w listy, tylko dodawałeś kolejne słówka "jak leci" to wszystkie są prawdopodobnie wymieszane w listach (chociaż poukładane w kolejności dodawania ich do listy). Nazwa listy to "Twoje angielskie słówka". Po zapełnieniu się takiej listy, czyli 500 słówek, zostaje utworzona kolejna lista itd. itd.
Każda taka lista, czyli "paczka" po 500 słówek ma swoje MENU i jest tam opcja "wyłącz z powtórek" gdzie możesz po prostu ją zablokować. Jak zechcesz ją z powrotem dodać do powtórek, to także pojawi się taka opcja w MENU.
Jak wspomniałem na początku, o ile świadomie nie dodałeś np. gotowej listy tematycznej, to jest to trochę skomplikowane, bo jednym kliknięciem blokujesz całą listę czyli 500 słów. Oczywiście jeżeli jesteś w stanie określić która z list cie interesuje, masz to wszystko poukładane i opisane, to sprawa jest prosta.
H
halkins

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki