ZALOGUJ SIĘ

Powtórki specjalne - nie zlicza

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Wybieram powtorki specjalne/Trudne elementy angielskie powtarzane dzisiaj/Ćwiczenie z obrazkami - dobieranie podpisów
Niezależnie ile obrazków nie przejde, licznik się nie zmienia. Cały czas pokazuje postęp 0% oraz 0 cykli.
Dodatkowo pokazuje postęp 0 z 51. Skąd/czy jest to 51? Jak wybrałem "Trudne elementy angielskie powtarzane dzisiaj", to tam było 117 pozycji.

To samo widzę dla Ćwiczenie z obrazkami - nauka ze słuchu
L
lkurylo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Witam,

ćwiczenia z obrazkami w trudnych elementach nie działają już dość długo. Pisałem o tym do serwisu, to mi odpowiedziano że teraz tak już będzie. Są liczone do ogólnej punktacji ćwiczeń z obrazkami, ale cały czas jest postęp 0%.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzamy słowa @sskorupski. Mechanizm powtórek wykonywanych w ramach Powtórek Specjalnych różni się od tego, jak to wygląda w samym module standardowych Powtórek. Utrwalanie słownictwa podczas Ćwiczeń z obrazkami (nauka ze słuchu/dobieranie podpisów), polega na wielokrotnym powtarzaniu określonego zestawu słów, by jak najlepiej je opanować. Co się z tym wiąże, system nie odlicza wówczas żadnych powtórek z licznika, ponieważ odliczane są wyłącznie powtórki przydzielone przez algorytm na dany dzień oraz nowo dodane hasła, czekające na pierwsze powtórzenie.
Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że powtórki specjalne nie zliczają się?
1. Są elementem Waszego systemu
2. Ja jako uczeń muszę powtórzyć dane elementy
3. Utrwalam wiedzę
itd.
Dlaczego więc powtórki specjalne się nie zaliczają? Według mnie mają realny wpływ na stan mojej wiedzy i utrwalenie słówka. Jako użytkownik jestem zainteresowana tym ile razy faktycznie powtórzyłam dane słówko, a nie tylko ile razy wyskoczyło mi w powtórkach głównych.
Może ma to jakieś uzasadnienie, którego nie jestem świadoma, dlatego, czy mogłabym prosić o wyjaśnienie?
S
SmallM

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przeanalizowaliśmy działanie całego modułu Powtórek Specjalnych z uwzględnieniem ćwiczeń obrazkowych, które również wchodzą w jego część. W trakcie udzielenia odpowiedzi na wiele pytań obrazkowych, licznik postępu permanentnie pokazywał 0 (w przeciwieństwie do ćwiczeń z tłumaczeniem). W związku z tym przekazaliśmy tę sprawę naszym programistom, aby na przestrzeni czasu przygotowali poprawkę w kodzie tej strony, która umożliwiłaby zliczanie powtórek w ramach ćwiczeń obrazkowych w podobny sposób jak zliczane są standardowe powtórki specjalne. Dlatego też, prosimy o trochę cierpliwości i dziękujemy Wam wszystkim za informacje związane z tym tematem :-)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki