ZALOGUJ SIĘ

Nie zaliczanie powtorek - licznik stoi w miejscu

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Zauważyłem właśnie, że nie zaliczają mi się powtórki. Oceniam poprawne odpowiedzi na 4, a licznik nadal okazuje mi 72 powtórki ba dzisiaj. Mam tak zarówno w aplikacji mobilnej na androidIe, Jak i w wersji w przeglądarce (też na tel). Jest to albo jakie ustawienie, które nieopatrznie włączyłem, albo błąd w systemie.
L
lkurylo
lkurylo - Teraz znowu działa. Czyżby coś takiego się działo po północy, nim się przecież nowe powtorki? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam,

między godziną 24 a 3 rano są problemy z zaliczaniem powtórek, pisano o tym.

"Nowe powtórki w systemie pojawiają się o 3 rano każdego dnia. Rację ma tutaj @mlesniewska1, ponieważ wielu Użytkowników uczy się do późna w nocy, a dodatkowo cześć z nich mieszka na co dzień na Wyspach, co wiąże się z różnicą czasową. Z uwagi na to, że algorytm zbiera dane już wcześniej, aby o godz. 3 przydzielić każdemu Użytkownikowi nowe powtórki, może się czasem zdarzyć tak jak u @piotr.grela, że w okolicach godz. 2 system nie będzie chwilowo zliczać powtórek.
Pozdrawiamy.

dawidturek [485]
eTutor employee"
?
Gość
lkurylo - Dziękuję za info. Może i gdzieś o tym było wspominane, ale nie przesiaduje tyle na forum, by przegladac wszystkie dostępne tematy. - 7 lat temu
Gość - Cieszę się że mogłem pomóc. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki