ZALOGUJ SIĘ

Czy decyzja o usunięciu opcji "szybkie powtórki" jest ostateczna? Czy może rozważacie Państwo jej powrót?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Mam 10 dni na podjęcie decyzji o przedłużeniu abonamentu i prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź.
Moim zdaniem była to opcja pozytywnie wyróżniająca etutor od podobnych kursów internetowych. Pozwalająca na trochę własnej inwencji w ramach prowadzonego przez was kursu.
Na pewno wymagająca od Państwa dużo pracy i wysiłku, ale uważam że warto było...
Pozdrawiam.
A
an3gie

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dzień dobry, zgodnie z informacją podaną w aktualnościach: https://www.etutor.pl/blog/95-Wycofanie_funkcjonalnosci_Szybkie_Powtorki.html, szybkie powtórki niestety nie zostaną przywrócone, bardzo nam przykro :(
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zgadzam się z an3gie również je lubiłem - uważam że były one "lekko" ukryte przez co mniej popularne. Z takich przemyśleń przy użytkowaniu portalu od kilku miesięcy to fajnie gdyby Państwo dodali więcej funkcjonanych zakładek "łatwo dostępnych" chociażby w głównym pasku " profil/lekcje/powtórki..." albo dyby one się rozwijały. Takie moje sugestie. :) Za apkę na smartfon pragnę pochwalić :) <I like it>
K
kolbek111

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo szkoda, tez lubilam ta funkcje- jak mialam problemy z jakas grupa slowek to moglam sobie je powtarzac
amelia.k

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.