ZALOGUJ SIĘ

Jak powtórzyć wszystkie słówka dodane do powtorek?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Witam. Chciałabym móc powtórzyć wszystkie słówka dodane do powtarzania a nie tylko te które są zaplanowane przez system na dany dzień. Czy to możliwe?
K
kslowiak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przecież możesz powtarzać tyle, ile wlezie (ile jesteś w stanie w jeden dzień przerobić). To, że masz zaplanowaną na dany dzień konkretną ilość powtórzeń, nie oznacza, że jak osiągniesz tej ilości, powtórzenia zostaną zastopowane. Przecież nie chodzi o to, żeby "zrobić normę", ale żeby się nauczyć. Więc, jeżeli jesteś w stanie, masz ochotę i czas, to możesz zrobić dowolną ilość powtórzeń, nic nie stoi na przeszkodzie.
pkomarek1
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry, powtarzanie poza sytemem powtórek jest możliwe dzięki powtórkom specjalnym. Więcej na ten temat można przeczytać w tym miejscu: https://www.etutor.pl/help/special-repetitions.
P
PawelStroz
mlesniewska1 - Dobrze by było przejrzeć i zaktualizować opisy w Pomocy, bo po niedawnych zmianach wygląda to teraz czasem inaczej. Jak choćby pod ww linkiem na screenie jest pewnie stary przycisk Notatki do elementów w powtórkach a obecnie jest Rekomendacje. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chyba nie do końca jest tak jak pisze pkomarek1: jeśli zrobisz z prawidłową oceną wszystkie zaplanowane na dany dzień Główne powtórki, to ich bieżąca ilość spadnie wówczas do zera i jednak "zostaną zastopowane". Choć może się mylę, bo nigdy nie zdarzyło mi się zrobić w 100%.
Pewnym rozwiązaniem jest wejście w Głównym menu (trzy kreski u góry po prawej)-Słówka-i dalej np. w Powtórki specjalne. Jest tam np. lista 200 Trudnych elementów (najsłabiej oceniane wcześniej), które można powtarzać.
Możesz też wybrać tam Twoje słówka (to są te dodane przez siebie "ręcznie" z Diki) i je przeglądać, ale bez wykorzystania mechanizmu powtórek. Dość podobnie można przeglądać wszystkie dodane przez siebie od początku nauki elementy pod przyciskiem Elementy w powtórkach (w tym samym miejscu, wyżej po prawej stronie, albo z poziomu wykonywanych Powtórek wchodząc w 3 kreski u góry).
M
mlesniewska1
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
pkomarek1 - no ja mam dziennie zaplanowanych średnio koło 100-120 powtórek, ale często robię sporo ponad, i nigdy mi się powtórki nie zatrzymały. A kiedy robię powtórki na smartfonie, na przykład w podróży, to mi się zdarza zrobić i po 300 i więcej w jeden dzień...
Co innego, kiedy zupełnie wyzeruję powtórki, tj. powtórzę wszystkie słówka, które mam na liście, ale to mi się zdarzyło chyba tylko raz na początku nauki na etutorze, kiedy tych słówek w powtórkach miałem niedużo, i o ile dobrze sobie pamiętam, to mi się "załadowały" wszystkie ponownie.
- 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki