ZALOGUJ SIĘ

Zgłosiłam wiele poprawek, a reputacja dość mizerna

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Zgłosiłam wiele poprawek (ponad trzydzieści), dlaczego mam tak niską reputację? (12 punktów)?
R
rabbunia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Reputacja przyznawana jest Użytkownikom aktywnie korzystającym z modułu pytań na forum - w szczególności osobom udzielającym wartościowych odpowiedzi na pytania innych. Zebranie liczby punktów zależne jest od pracowników eTutor oraz od Użytkowników platformy, ponieważ to oni przyznają punkty.

Więcej na ten temat przeczyta Pani tutaj: https://www.etutor.pl/help/community#reputation

Pozdrawiam.
aleksandra.rosiek
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajnie by było, gdyby jakieś punkty (choćby po jednym) były przyznawane za zgłaszanie błędów bezpośrednio do pracowników serwisu. Nie ma sensu czasem spamować forum w przypadku jakiejś literówki, a dla osób, które danego słowa nie znają, ma to przecież duże znaczenie, bo mogą się źle nauczyć.
M
Margotta2
rabbunia - Skoro zebranie liczby punktów zależne jest od pracowników eTutor, to proszę o punkty za poprawki :D - 8 lat temu
aleksandra.rosiek - Jeżeli na forum będzie Pani umieszczać istotne i pomocne informacje, z pewnością otrzyma Pani punkty :-) Pozdrawiam. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki