ZALOGUJ SIĘ

jak można usunąć naraz wszystkie słówka z powtórek?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
S
sabina_jak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam,

menu, czyli trzy białe kreski w prawym górnym rogu, następnie "Ustawienia i dane konta", w ustawieniach na w prawym dolnym rogu "Resetuj dane nauki". Tą metodą zaczynasz naukę od nowa.
Słówka dodane poza lekcjami usuwamy wchodząc w menu, następnie "słówka" i u góry masz "Twoje słówka".
Tam masz możliwość usunięcia list słówek dodanych poza lekcjami.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej Sabina, nie mój to biznes ale pamietaj że usunięcie powtórek to tak jak byś chciała zapomnieć to co już wkułaś, uwierz że nieużywane słówka po 6 mc wylecą Ci z głowy, lepiej skorzystaj z opcji wstrzymania danej sesji powtórek , u mnie jest ich przeważnie po 500szt. Ja też już chciałem kilka razy to zrobić i dosyć często mnie kusi, ale po latach widzę że człowiek ma straszną zdolność do zapominania, i teraz korzystam z opcji wstrzymaj,Polecam i życzę cierpliwości. Przemyśl i rób tak zeby tobie było dobrze.Pozdro
adamdor
Barbara.m - Co to jest za opcja wstrzymaj? Brzmi ciekawie a zupełnie tego nie kojarzę.
Pozdrawiam.
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co to znaczy "u mnie jest ich przeważnie po 500szt."? - to ilość słówek do powtórek? Ja też zastanawiam się nad zrsetowaniem całej nauki. Jestem pod koniec kursu A1, a słówek za bardzo nie powtarzałam...
R
rabbuni
mlesniewska1 - To strasznie kiepska ta nauka bez powtarzania.... - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki