ZALOGUJ SIĘ

Slowka do nauczenie i nauczone

13 lat temu
Witam,

chcialam sie dowiedziec czy slowka, ktore sa dodane do powtorek, a nastepnie nauczone, wracaja z powrotem do zakladki "slowka do nauczenia"? Przerobilam caly poziom A1 i widze, ze z tego poziomu zostaly slowka do nauczenia i zdaje mi sie, ze juz je przerabialam... Z gory dziekuje za rozwiazanie moich watpliwosci:).
I
Iguska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wg mnie słówka "nauczone" dalej są w powtórkach z coraz większymi interwałami. Bo gdyby były usuwane całkowicie z powtórek, to okazało by się, że po roku te "nauczone" słówko jest już "zapomniane". Przynajmniej tak to powinno wyglądać.

Co do pojawiania się ponownie słówek do nauczenia to mam dwie teorie:

1) pojawiają się tam nowe (dodawane przez etutor) słowa,
2) lądują tam słowa potraktowane opcją "usuń element z nauki".
R
radmar2
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wydaje mi sie, ze mozna w opcjach ustawic jak dlugo slowka beda powtarzane... wstepne ustawienia pokazuja, ze miesiac, ale mozna to zmienic.
rzuff_3
radmar2 - Niby gdzie masz te ustawienia? - 13 lat temu
efogt - Ja też proszę o odp. gdzie te ustawienia się znajdują:D. Pozdrawiam:) - 13 lat temu
rzuff_3 - i ja tez poprosze! - 12 lat temu
quantum137 - 'wydaje mi sie, ze mozna w opcjach ustawic jak dlugo slowka beda powtarzane... wstepne ustawienia pokazuja, ze miesiac, ale mozna to zmienic.'

Pierwsze słyszę.
- 12 lat temu
rzuff_3 - tez pierwsze slysze! kto takie glupoty na forum wypisuje!!!? ;) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sa powtarzan e ale bardzo rzadko
M
mak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki