ZALOGUJ SIĘ

Info dotyczące edytowania i sprawdzania tekstów w lekcjach "Writing"

13 lat temu
Witam wszystkich e-tutor-owców !
Jakiś czas temu pisałem że mam problem z sprawdzaniem pisowni angielskiej w tekstach pisanych w lekcjach "writing"
bo niemal wszystkie wyrazy angielskie były podkreślane na czerwono, a ja chciałem aby tylko wyrazy błędne były podkreślane. Miałem szereg rad np aby przełączyć w programie MOZILLA język na angielski ale nic nie skutkowało.
Dopiero reinstalacja MOZILLY wprost w języku angielskim
załatwiło problem. Mam co prawda w tej chwili wszystkie napisy w tym "pomoc" (help) po angielsku ale jakoś sobie z tym radzę. Mam za to sprawdzanie agngielskiej pisowni.
Jeśli ktoś używa jako głównej przeglądarki Explorera to podejrzewam że będzie tak samo - konieczna reinstalacja na wersję angielską
[...]@hat.pl
J
janserhat
efogt - Dzięki , mi też cały czas podkreśla na czerwono...wszystko jak leci prawie:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/56144-Dlaczego_w_trakcie_pisania_podkreslane_sa_poprawne_slowa_.html Napisałem w tym temacie swoją radę odnośnie firefoxa. U mnie wszystko działa tak jak bym sobie tego życzył. Szybko mogę przełączać się między angielskim i polskim słownikiem w zależności od aktualnych potrzeb.
Halius
efogt - Dziękuję Halius. Pozdrawiam. - 13 lat temu
janserhat - Witam - to może opiszesz w miarę precyzyjnie (ja słabo kumam te wszystkie niuanse instalacji) jak skonfigurowałeś tego firefoxa - bo możliwość łatwego przełączania języka to byłoby to ! - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki