ZALOGUJ SIĘ

ranking-slowka dodane do powtorek

9 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
ostatnio troche buszuje po roznych opcjach etutora i w pewnym momencie mnie zmrozilo.
Jakim cudem z ranga uzytkownika mozna dodac ponad 200.000 slowek????
przecierz tyle to nawet WIELKA KSIEGA GUMISIOW nie ma!!!
czy ktos mi moglby objasnic co to sa slowka dodane do powtorek?
czy to nieto samo co dodane do listy moich slowek?
Janekdzbanek79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przede wszystkim to niekoniecznie są same słówka - ale także zwroty i całe zdania. Przy słówkach masz przykładowe zdania z zielonym krzyżykiem (jeśli naciśniesz krzyżyk, to zdanie doda się do powtórek jako kolejny zwrot). O ile się orientuję , to słówka i zdania można dodawać nie tylko z lekcji, listy słówek i słownika ale także tworzyć własne elementy.
Kolejną kwestią jest sposób w jaki etutor liczy słówka w rankingu. Jeśli dodasz słowo lub zdanie do powtórek, a potem je usuniesz - to nie znika ono z rankingu (sama tak miałam, że usunęłam z powtórek trochę wyrażeń - a w rankingu pozostały...). Co więcej jeśli ponownie je dodasz po jakimś czasie to zdaje się, że ponownie zostanie policzone jako nowo dodane.
Zwróć też uwagę, że osoby, które mają dodaną taką liczbę "słówek" są na etutor od wielu lat. Jeśli uczysz sie od lat, to normalne, że ciągle dodajesz coś nowego :-)
Więc jak widzisz to wcale nie jest takie niesamowite.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

rzeczywiście ranking dodanych słówek do powtórek nie jest w pełni prawdziwy. Ja osobiście mam dodanych ponad 44500 słówek a w rzeczywistości nie przekroczyłem 30000.
Wystarczy zresetować dane nauki i zacząć od nowa lekcje i dodawać słówka które już były dawniej dodawane a system nalicza je od nowa. Ja osobiście resetowałem dane nauki dwa razy ale niektórzy prawdopodobnie robili to częściej. Liczą się też słówka i wyrażenia dodawane poza lekcjami.
Tak więc nie należy brać dosłownie statystyk ponieważ są one pewnego rodzaju oszustwem.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kazde slowko moze miec pare znaczen, do tego trzeba doliczyc, phrasal verbs, idiomy, kolokacje i cale zdania ta liczba slow i zwrotow moze byc nieskonczona.
Im dluzej sie ucze, tym wiem, ze nic nie wiem.
Nie starczy mi zycia abym sie wszystkiego nauczyl, umiem okolo 18.000 najczesciej wystepujacych slow, teraz chcialbym jeszcze z 200.000 najczestszych kolokacji.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki