ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego mam przerobione tylko 70%?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam. Przerobiłem całą lekcje/ przynajmniej tak mi się wydaje/ jednak pokazuje mi że mam przerobioną tylko w 70 %. Powiedzcie mi gdzie tkwi błąd bo pomimo że wchodząc w danej lekcji na niby nie przerobiony materiał gdzie pokazuje mi ze mam przejrzane np 5 z 16elementów i przegladając je po raz kolejny dalej nic się nie zmienia!!!!
W
Warrior1979

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam,
spróbuj dodać przeglądane elementy do powtórek naciskając spację lub pominąć dany element naciskając klawisz 1, powinno pomóc.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak elementy przeskakujemy spacją lub strzałkami to własnie ich nie liczy, jeśli nie chcemy czegoś dodać do powtórek to wciskamy klawisz 1 to nam zalicza jako przerobiony.
pozdrawiam
remco
Gość - Jeżeli przeskakujemy strzałkami to nie liczy, zgadzam się z tym. Natomiast spacją dodajemy do powtórek. Zdarza się czasami że danego słowa nie doda i trzeba jeszcze raz dodawać, ale z reguły działa.

Pozdrawiam.
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Czym to jest spowodowane że tak podaje??
Bo w tej chwili przerobiłem tak jak polecałeś kolego i mimo że jest lekcja przerobiona w całości to pokazuje 87%. W sumie można się naprawdę pogubić bo sam już nie wiem czy jest to przerobione czy nie. Jak sobie z tym poradzić i czy kolejne lekcje też będą takie problematyczne ???
W
Warrior1979
remco - jeśli w lekcji występują zadania w których musimy wpisywać litery lub układać wyrazy to tez potrafi nie zaliczyć elementu. zaliczone będzie dopiero jak poprawnie zrobimy to jeszcze raz. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki