ZALOGUJ SIĘ

Jak drukować fiszki z własnych powtórek.

9 lat temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Chciałam wydrukować fiszki z moich powtórek w zakładce powtórki wyświetla się ich 84 i nie umiem ich wydrukować razem. Można kliknąć tylko pobierz fiszki przy poszczególnym słówku i wtedy powstają jakieś słówka z list których ja nie chciałam. Jak drukować tylko moje slówka?
O
olowskakasia55

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękujemy za przesłanie pytania. Opcja pobrania fiszek dostępna przy pojedynczych słówkach na stronie https://www.etutor.pl/words/all-elements-in-repetitions powoduje pobranie fiszek dla listy słówek na której znajduje się ten element.
Przykładowo, mamy słówko "sun", które znajduje się w naszych powtórkach. Słówko to dodaliśmy do powtórek przeglądając listę "Pogoda". Klikamy przy słówku "sun" opcję "pobierz fiszki" i pobierają się wtedy fiszki dla listy "Pogoda".

Niestety, nie ma możliwości pobrania fiszek zbiorczo dla wszystkich elementów znajdujących się w powtórkach i nie planujemy wdrożenia takiej opcji. Rekomendujemy wykonywanie powtórek bezpośrednio na platformie, w zakładce Powtórki, ponieważ dzięki temu algorytm sterujący planowaniem dat kolejnych powtórzeń działa najbardziej efektywnie.

Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz
olowskakasia55 - Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz. Szkoda ze nie będzie funkcji drukowania fiszek w własnych powtórek, bo w sumie właśnie takie fiszki są mi potrzebne do nauki słówek których nie znam i chce powtarzać ( nie zawsze mam odstęp do internetu) A drukowanie całej listy "Pogoda" gdy nie znam tylko słówka "sun" mija się z celem. Może warto było by jednak uruchomić taką opcję jak fiszki z własnych powtórek. Pozdrawiam serdecznie.
- 9 lat temu
andrzejkolodz - Przyłączam się do słów które napisała olowskakasia55. Jeśli tworzę listę słówek, których nie znam i/lub które trudno jest mi zapamiętać to na pewno z tych słówek chciałbym utworzyć fiszki, a nie z całej listy tematycznej - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki