ZALOGUJ SIĘ

Korzystanie z diki

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Czy ktoś z Was korzysta może ze strony http://www.mojeslowniki.pl ?
Jest tam podpięty słownik diki i do dziś wszystko działało super, a teraz nie można poprzez tą stronkę dodawać słówek. Nie wiem dlaczego, ale jakby diki nie było skojarzone z etutorem. Czy ktoś jeszcze ma taki problem?
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wszystko działa i można dodawać słówka. Po wczytaniu strony "mojeslowniki" i wpisaniu szukanego słowa strona kieruje do słownika Diki. Należy wtedy kliknąć na "logowanie" u góry po prawej stronie. Jeżeli jestem aktualnie zalogowana w eTutorze, to po kliknięciu na "mojeslowniki" u góry "logowanie" od razu status zmienia się na zalogowany i wtedy można dodać słówko. Pozdrawiam :)
S
sharky1w
sharky1w - miało być: po kliknięciu na stronie "mojeslowniki" u góry na "logowanie" - 10 lat temu
Gevelka - No tak, wiem. Tak właśnie było do dziś. Dzisiaj przy próbie dodania słówka wyskoczyła informacja, że muszę się zalogować. Ale byłam w tym czasie zalogowana na etutorze. Ale mimo wszystko kliknęłam "zaloguj" i po prostu odświeżyła się strona, a jak nie byłam zalogowana, tak i nie jestem (na stronie "mojeslowniki"). Wcześniej wszystko tak fajnie działało, dokładnie jak piszesz :( - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wystarczyło wyczyścić ciasteczka - tak na przyszłosć, może się komuś przyda
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie u mnie było to samo. Nie mogłam dodawać słówek z Dikiego, ani się do niego zalogować (wcześniej mogłam). Napisałam do etutora - pomoc techniczna. Już wszystko działa.Pozdrawiam
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki