ZALOGUJ SIĘ

memory - statystyki nie działają - problem techniczny

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
po wykonaniu ćwiczenia memory - statystyki nie działają - od dziś rana w żadnym przekroju danych.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Taki sam problem jest z grą "Wisielec" - po wykonaniu ćwiczenia statystyka pozostaje bez zmian.
anbar
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie od wczoraj też nie dziala,a żadnej informacji na stronie głównej..Nie moge robić zadań,pewne skróty znikneły ogólnie coś jest nie tak..
seb.siwy
abmmichal - u mnie tylko do wczoraj problem jest z memory - smutno mi że nie ma reakcji iz odnotowano chociaż problem. Mam nadzieję na reakcje szybko - bo łatwiej mi się juczyc gdy system statystyczny działa. czyli memory nadal się nie podlicza.

zaraz sprawdzę wisielca.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety WISIELEC TEZ NIE PODLICZA SIĘ POPRAWNIE - PRAKTYCZNIE NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! proszę ZESPÓŁ KOMPUTEROWCÓW TUTOR O DZIAŁANIE I REAKCJĘ NA ZGŁOSZONY PROBLEM. STAN OBECNY UTRUDNIA UCZENIE!!!
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zmiany, zmiany, zmiany proszę przestać robić NAS w balona, uczymy się, kontrolujemy postępy a wynik wynosi ZERO. Za dużo ostatnio różnych prób udoskonalania, mój komputer nie "nadąża" za szybkością i rodzajem zmian.
remco
abmmichal - Sądzę że zmiany po wprowadzeniu powinny byś omówione. Uniknęłoby się części zamieszania.

System dictation jest teraz słabszy.
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - System dyktowania działa dokładnie na takiej samej zasadzie, co przed zmianami w ostatnich dniach. Jedyną różnicą, jaką wprowadziliśmy było rozbicie ćwiczenia na dwa osobne moduły - dla słówek i zdań.
Pozdrawiamy.
- 10 lat temu
abmmichal - Dear japonskiwachlarz,
Thank you a lot for your comment.
It has just ocurred that I am a careless student, since I have not noticed the entire change ot the exercise. The division of dictation into two separate exercises is a good move.

Your answer is also the good comment to the post made by rupcio as far as the substance and vocabulary.

Best regards,
abmmichal
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To już nie zmiany to sabotaż
rupcio
abmmichal - Mnie martwi brak reakcji na zgłoszony problem. Na przykład - potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia - potrzebujemy czasu. Dzień dwa - itp. Lub zidentyfikowaliśmy problem - jest po naszej stronie - lub - Drogi Uczestniku Kursu eTutor - zmienień ustawienia. Rozumiemy Twój problem - nie zawiedziemy. Cokolwiek. osobiście zmiany czasami drażnią jednak je akceptuję bo są i plusy! Jednak milczenie jest najgorszym z możliwych
rozwiązań.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie przepraszamy za problemy związane z naliczaniem statystyk dla Wisielca i Pamięci. Nasz dział IT pracuje nad rozwiązaniem problemu - poprawki pojawią się w najbliższym czasie.
W przypadku pojawiania się problemów technicznych, prosimy o zgłoszenia za pomocą formularza "Zgłoś sugestię" do którego link jest widoczny w stopce strony. Pozwala nam to na szybszą reakcję na problem.
Pozdrawiamy.
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie Wisielec oraz Pamięć działają. Dziękuję za załatwienie sprawy.

Dear japonskiwachlarz,

I have notified earlier the issue according to your suggestion.

Best wishes,
abmmichal
abmmichal
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Przepraszamy za przedłużone oczekiwanie na rozwiązanie problemu.
Pozdrawiamy serdecznie!
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam.U mnie dalej jest problem przy odtwarzaniu nagrania mamy wpisywac słowo które słyszymy i ma to przechodzić automatycznie do następnego niestety nie działa i trzeba ręcznie przechodzic..Przy powtórkach można było liczbami od 1-4 zatwierdzać odpowiedzi czy dobrze czy kiepsko teraz też nie ma takiej opcji??
seb.siwy
abmmichal - Proszę ekspertów technicznych - o wyjaśnienie jak ma być. Osobiście wolę gdy można przechodzić ręcznie do następnego słowa, bowiem można się szczegółom przypatrzeć na miarę indywidualnych potrzeb.

Cieszę się że pracownicy Tutor włączyli się do tego wątku i zarówno pracownicy IT i informacje w wątku są dla nas uczących się przydatne,
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - Automatyczne przechodzenie do kolejnych elementów list słówek zostanie przywrócone. W powtórkach działają już prawidłowo skróty klawiszowe. Jeśli nadal obserwujesz problemy w ich działaniu, spróbuj wyczyścić pliki tymczasowe przeglądarki (opcja dostępna pod skrótem klawiszowym Ctrl+Shift+Delete) wybierając:
Okres do wyczyszczenia: wszystko
Ciasteczka
Pamięć podręczna

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki