ZALOGUJ SIĘ

krzyżówka - brak możliwości dodania słówka:(

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
szkoda, iż zlikwidowano fonię i możliwość dodawania słówek w KRZYŻÓWKACH, często dodawałam słówka tam nowo poznane.

przynajmniej u mnie ta funkcja obecnie nie działa.
remco
ewa159 - Przed chwilą próbowałam rozwiązać krzyżówkę na niemieckim profilu, ale tam to już w ogóle jakieś nieporozumienie.
Ciągle coś gdzieś nie działa. Od dawna już drażnią mnie te "udoskonalenia", które co rusz komplikują nam możliwość normalnego korzystania z portalu.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
ewa159 - Sprawdziłam teraz na angielskim i jest dokładnie to samo. - 10 lat temu
Ewa-Sally - U mnie w krzyżówce działa nadal i fonia i dodawanie słówek...

Coś się wam widocznie w komputerach pokrzaczyło. Radzę wyczyścić pamięć przeglądarki. Czasem jak się długo nie wyłącza komputera lub otwiera dużo stron, to się potrafi naśmiecić w pamięci i różne rzeczy nagle przestają działać.

edit: po niemieckiej stronie rzeczywiście nie widzę głośniczków ani zielonych plusików
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
ewa159 - Nie to jest problemem i nie jest to kwestia jedynie głośniczków oraz zielonych plusów. Pamięć przeglądarek czyszczę w takich sytuacjach w pierwszej kolejności. Wszystkie rozszerzenia i wersje przeglądarek mam aktualne. Posprawdzałam chyba wszystko i dlatego pozwoliłam sobie wstawić komentarz.
Nic to, poczekam jeszcze i zobaczę, czy coś się zmieni.
- 10 lat temu
ewa159 - OK, czytałam odpowiedź pracownika eTutor na temat problemów technicznych, więc już nie ma tematu. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki