ZALOGUJ SIĘ

W jakim czasie można nauczyć się lekcji z poziomu A1?

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam. Mam pytanko w jakim czasie mozna sie nauczyc lekcji z poziomu A1, przeznaczajac godzine dziennie na nauke? Pochwalcie sie jak Wam to poszlo ile uczyliscie sie w dniu i w jakim czasie nauczyliscie sie A1?
tom8621

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Nie da rady tego oszacować, jednego dnia będziesz miał bardziej chłonny umysł innego mniej, jednego dnia się bardziej przyłożysz innego prawie w cale. Zależy też od tego czy zaczynasz się uczyć od samego początku czy robisz powtórkę. Mogę Ci napisać na przykład, że jestem na 40 lekcji i zajęło mi to około 80 dni, ale każdego dnia uczyłam się inaczej, często też nie uczyłam się w ogóle a zdarzały się dni, że pracowałam po 4 h.
A
allicies

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej,

Ja miałem powiedzmy, skromne podstawy, zanim zacząłem przygodę z e-tutorem. Przerobienie etapu A1 zajęło mi ok. miesiąca, ale jak mój przedmówca, nie zawsze wykonywałem tej samej ilości ćwiczeń, często skupiałem się wyłącznie na powtórkach, a bywały takie dni, gdzie "trafiłem" w proste ćwiczenia i przerobiłem 6-7 tematów po kolei... Wszystko zależy od samopoczucia(czy mózg chce współpracować) i chęci.
K
Knapers

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To sprawa indywidualna. Zależy jak szybko "łapiesz". Ponadto jednego dnia szybko zrozumiesz nowy materiał i poradzisz sobie z powtórkami innego na odwrót.
Materiał, który dla Ciebie okaże się łatwy - szybko pójdzie Ci nauka dla innego będzie trudny i zajmie więcej czasu. Tego nie da się wyliczyć, skalkulować a już na pewno nie porównać do innej osoby.
W eTutorze uczysz się we własnym tempie! To jest bardzo ważne.
Moja własna uwaga - nie warto spieszyć się i uczyć tylko pobieżnie bo i tak przyjdzie moment że będziesz musiał do tego wrócić. Wtedy zajmie to dużo więcej czasu niż dogłębna nauka od początku.
Pozdrawiam, Jultyne
J
Jultyne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja ucze sie po 2 lekcje dziennie. Na razie przerobilem 82 lekcje. Po przerobieniu wszystkich lekcji jade do UK.To takie moje postanowienie. Zrobile juz A1_, robie poziom A2 ale jesli przerabiam lekcje do przodu to powtarzam takze lekcje A1
np. dzisiaj przerobilem 81 i 82 lekcje to z A1 powtarzam 31 i 32 lekcje.
S
SUPERMAN300
Martulinka - Ile czasu dziennie na to poswiecasz?
Jestes w stanie w pelni zrozumiec gramatyke bazujac tylko na eTutorze? Czy glownie skupiasz sie na slowkach?
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ogolnie sie ucze tak okolo 2 godzin. Ja poprostu zrozmialem logike jezyka angielskiego i tego. Jak czegos nie rozumiem to i tak wiem ze jak na ten czas to za duzo i mam swoj system i tak wiem ze bede to powtarzal i ten system skutkuje. Moja sila jest srednia systematyka. A Pani to do ktorej lekcji doszla?
S
SUPERMAN300

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma żadnej reguły i z tym trzeba się pogodzić. Pozdrawiam
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja uczyłam się po dwie, czasami po jednej lekcji codziennie. Ale ważne jest powtarzanie co jakiś czas wcześniejszych lekcji.
M
mokam333

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki