ZALOGUJ SIĘ

nie wiem jak wpisywać swoje słowa w ćwiczeniach ..... :-(((((

zmodyfikowany: 13 lat temu
krynia09

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Czy chodzi Pani o ćwiczenie do dialogu - zadanie 2. Choose the correct word to complete the sentence.? Jeśli tak - nie trzeba tam nic wpisywać, po prawej stronie zdań, w drugim słupku, są słowa do wyboru, które należy połączyć za pomocą myszki ze zdaniami (a dokładniej kropki przy zdaniach z kropkami przy słowach).
e.lukasiewicz
krynia09 - Dziękuję. Nie rozumiem jednak dlaczego nie widzę drugiej części zdania... widzę tylko początek i dlatego nie mogę odpowiedzieć na pytania.... :-(( - 13 lat temu
krynia09 - czy moje pytania do Pani muszą być "publiczne?" W końcu co kogo interesują moje zmagania się z programem... wolałabym by była to konwersacja między nami...
- 13 lat temu
e.lukasiewicz - Może Pani zawsze pisać do mnie przez prywatne wiadomości.
Nie wiem, czemu widać tylko połowy zdań, już przekazuję problem dalej.
- 13 lat temu
krynia09 - czy muszę Pani Ewo nagrywać teksty?? myślę, że sobie dobrze z tym radzę i nie ma takiej potrzeby by zajmować Pani czas odsłuchiwaniem ich. Jeśli nie muszę to czy zaakceptowana będzie lekcja by móc iść dalej??? :-))) Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za cierpliwość.
- 13 lat temu
krynia09 - i jeszcze jedno :-((( w jaki sposób moge pisac do Pani prywatnie a nie publicznie...
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

krynia 09 - pod oknem z ćwiczeniem jest pasek - linijka,którą trzeba przesunąć w prawo - najeżdzasz wskaźnikiem myszki-przytrzymujesz lewy klawisz -ten od klikania- i przesuwasz w prawo, tekst się wyśrodkuje i będziesz widziała wszystko -:)
Początkowo też tego nie "łapałem" -:)
TLK

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki