ZALOGUJ SIĘ

Mam dostęp tylko do 1 lekcji

14 lat temu
witam ma problem ponieważ wykupiłem pakiet ultimate english za 79 zł i mam tylko jedna lekcje hello a na kolejnych mówi mi ze muszę wykupić pakiet web english tak samo z przedimkami a i an o co chodzi
Zimer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Zakładka "Lekcje" dostępna jest dla użytkowników posiadających opłacony abonament na pakiet Web English. Proszę o kontakt na e-mail w sprawie możliwości dokonania konwersji zakupionego abonamentu.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda, że trzeba opłacać abonament. Niektórych nie stać na lekcje angielskiego prywatnie, choć mają chęci. Szkoda, naprawdę szkoda, bo to fajnie pomyślana strona.
S
slawek321

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie kracz Zenek, bo będziesz miał ze mną do czynienia :cool:

Tez uważam, że cena Tutora jest przestępna i Chyba bym się zapłakała, gdyby mi go zabrali :/
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Wampirka]Chyba bym się zapłakała, gdyby mi go zabrali :/[/quote]
:D :D :D
Etutor jest ok i w dobrej cenie ale gramatyki nie nauczy. Za to bardzo innowacyjny słownik Diki jest wart tej ceny już sam w sobie aby mieć do niego pełny dostęp.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Ajdija][quote=Wampirka]Chyba bym się zapłakała, gdyby mi go zabrali :/[/quote]
:D :D :D
Etutor jest ok i w dobrej cenie ale gramatyki nie nauczy. Za to bardzo innowacyjny słownik Diki jest wart tej ceny już sam w sobie aby mieć do niego pełny dostęp.[/quote]
A właśnie że nauczy i to bardzo dobrze. Trzeba tylko chcieć. Ja mam wykupioną gramatykę i wałkuję ją codziennie. Nie odpowiadam na pytania w myślach ale przepisuje całe zdania. Działa to jak wzór w matematyce i sprawdza się w praktyce. Uwierz mi SPRAWDZA SIĘ w praktyce.
Pozdrawiam
tomke78

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Masz rację, sprawdza się w praktyce i jest dobre do nauki by-input, tak jak uczy się małe dziecko. Ale wciąż uważam że do testów FCE itp trzeba znać wszystkie wyjątki, składnie i elementy.
W etutorze natknąłem się na braki w gramatyce. Choć trzeba przyznać, że jest obszerna i przy nadmiarze czasu (jak ktoś lubi wałkować to samo 5x) jest skuteczna. Niewątpliwie możliwe jest zdanie egzaminów z taką wiedzą, tylko jak ktoś nie mierzy do 100%.

ps: Ostatnio bo grubszej analizie zmieniłem do etutorowej gramatyki nieco zdanie, bo wcześniej uznałem ją w ogóle za bez użyteczną. Nadal twierdze, że podręczniki do gramatyki to lepszy wybór. Lecz bez chwili wątpienia zamienie 5 companionów czy matura solution na etutora.

edit:
@zenstef
Moje opinie na temat etutora są w pełni oparte na faktach. Jak masz jakieś zastrzeżenia to mogę poprzeć je odpowiednimi screenami. Co do gramatyki to ja po prostu nie trawie jej w takim wydaniu (miałem właściwie 3 miesiace weba za free a zrobiłem tylko kilka lekcji... ) ;) w żadnym wypadku nie zmieniłem nastawienia do etutora i nadal doceniam jego atuty :D
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki