ZALOGUJ SIĘ

Pomysł na dodatek

14 lat temu
Czy byłoby możliwe stworzenie małego paska(ruchomego z automatycznym przewijaniem), który na dole przeglądarki podczas przeglądania innych stron www, przewijałby wybrana przez nas kategorie? Na przykład dzisiejsze powtórki lub konkretne słówka z wybranej kategorii. Mógłby zostać zaimplementowany do przeglądarki pod postacią zwykłego pluginu. Widziałem coś takiego z kanałem RSS i byłoby świetnie gdyby można zrobić coś takiego ze słówkami. Czekam na opinie i pozdrawiam.
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Można to zrobić nawet manipulując elementami strony, przeważnie takie dodatki tworzy się w greasemonkey dla firefoxa.

Byłoby miło zobaczyć to jako alternatywny dodatek, no ale wyrażam przekonanie, że wpierw lepiej udoskonalić Betę "Wymowa". (swoją drogą bardzo ciekawy dodatek dla strony online)
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, ale jeśli o (uwaga, tłumaczenie blondynki): mały pasek na którym przeglądałoby się (uczyło by się) słówka podczas serwowania po necie, to jest to całkiem fajny pomysł :D
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Wampirka]Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, ale jeśli o (uwaga, tłumaczenie blondynki): mały pasek na którym przeglądałoby się (uczyło by się) słówka podczas serwowania po necie, to jest to całkiem fajny pomysł :D[/quote]
W takie rozwiązanie szczerze wątpię ;p albo rameczka "pop-up" by zajmowała pół wyświetlanej strony :D
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W takim razie nie wiem co macie na myśli :/
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sawyer chciał chyba aby można było zainstalować pasek (taki jaki Wampirka wspomniałaś) dla swojej przeglądarki, a w nim korzystać z łatwego zmieniania kategorii słówek/lekcji itp na przykład przez przewijanie.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę, że Ajdija wszystko elegancko wyjaśnił. Wampirka wyobraź sobie na samym dole przeglądarki przesuwający się pasek ze słówkami np. w prawo w ustawionym przez Ciebie tempie ;)
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyli coś jak fiszki online :D :D :D
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sth like that ;)
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki