ZALOGUJ SIĘ

Google Chrome a Firefox Mozilla - nagrywanie wymowy

10 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Mam pytanie, ciekawy czy tylko tak jest u mnie czy u innych również. W Chrome nie mogę nagrywać swojej wymowy a w Mozilli już tak. Nie mam jakiegoś dodatku zainstalowanego? Czy to już po prostu taki feler Chrome, że nie da się tutaj niczego nagrać?
beatusmartinus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Podpinam się pod stary wątek, bo nagle też mam problem z Chrome.
Na Firefoksie nagrywanie wymowy działa normalnie, natomiast na Chrome mój głos jest tak zniekształcony, jak w jakiejś kronice kryminalnej.

Ktoś miał podobny problem?
futbolowa
mlesniewska1 - To są niestety coraz częstsze problemy wielu aplikacji. Świat informatyczny idzie tak bardzo szybkimi krokami do przodu, że nie zawsze odbiorcy zawartości treści internetowych nadążają z aktualizacją swoich przeglądarek, ale też twórcy aplikacji nie dostosowują na czas kodów swoich stron do najnowszych wersji wszystkich przeglądarek. A nawet tych najpopularniejszych jest przecież kilka, plus jeszcze mobilne. Sama korzystam z dwóch przeglądarek, bo czasami jak coś 'zacina' albo kiepsko się wyświetla na jednej, to na drugiej może być lepiej.
Więc twój problem może być tego właśnie rodzaju.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam to samo, Chrome nagrywa slowmotion. Nie wiem czy to problem Flash'a który Chrome już nie chce obsługiwać.
milktv
futbolowa - Dobrze wiedzieć, że nie jestem z tym sama. Początkowo myślałam, że to wina komputera, ale windowsowy rejestrator dźwięku zadziałał normalnie. Uznałam więc, że winny jest eTutor, ale wtedy sprawdziłam Firefoksa i wszystko było dobrze. Ech, tak bardzo lubię Chrome, a ostatnio wieczne problemy... - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Wasze niedogodności związane z nagrywaniem dźwięku w przeglądarce Chrome są nam znane. Wynikają one z tego, że jak słusznie zauważył @milktv, Google, które jest wydawcą Chrome, przestało wspierać format Adobe Flash Player, a w takim właśnie flashowym aplecie jest wykonany moduł do nagrywania dźwięku w ćwiczeniach.

W takiej sytuacji mogę polecić 2 rozwiązania:

- wykonanie ćwiczenia z nagrywaniem w innej przeglądarce (np. Firefox, Edge, Opera),

- wybranie opcji "Prześlij własny plik z nagraniem" i tym samym nagranie osobno swojej wypowiedzi jako mp3 i następnie załączenie pliku mp3 przez ten przycisk.

Pozdrawiamy.
dawidturek
jfifielski - Ok.......................................................................................................................................................................................................................................................................... - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki