ZALOGUJ SIĘ

Szkoda, że nie można zapisać ćwiczenia dialogu...

14 lat temu
No właśnie dlaczego nie można zapisać nagrania dialogu?? Czytałam odpowiedź leszekjot. I wiem, że problem nie leży w tym, iż nie mogę nagrywać dzwięku - bo mogę i mogę go odtworzyć, ale tylko wtedy gdy robię to ćwiczenia. Mogę też nagrać czytanie jakiegoś tekstu i jest on zapisany jako moje ćwiczenie. Problem leży w tym iż nie ma opcji ZAPISANIA tego ćwiczenia - wielka szkoda...
busiaczek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Też tak uważam. Wielka szkoda, że nie można nagrać tego ćwiczenia. Nawet jeżeli nikt nie sprawdza, to można później wracać do ćwiczeń zapisanych odsłuchać i poprawiać błędy.
M
mayorka
piter_c - Albo dać do odsłuchania komuś kto nie ma dostępu do etutora ... - 12 lat temu
Ewa-Sally - piter_c: no tego właśnie nie wolno - wykorzystywania nagrań ze strony poza stroną, chyba że własne nagrania, tzn. swojego głosu... - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może nie wiesz, że wszystkie dźwięki, jakich słuchasz ze strony, zapisują ci się na komputerze. Poza tym są różne programy do rejestracji dźwięku. Jak najbardziej zatem istnieje możliwość zapisania sobie dowolnego dialogu, czytanki itp. w wykonaniu lektorów, ale nie wolno nam tego robić, o czym pisał tu już gdzieś pracownik eTutor.

Mayorka nie bardzo rozumiem, co chcesz poprawiać w tym ćwiczeniu? Po wysłuchaniu dialogu należało odpowiedzieć na pytania/zaznaczyć prawidłowe odpowiedzi, które sprawdzi system i jak zrobisz błąd, to możesz sobie odświeżyć stronę i poprawić wstawione kropki. Wracać do przerobionych zadań można w dowolnym momencie. A własne nagrania (speaking) bez problemu można pobrać ze strony i zapisać u siebie.
Ewa-Sally

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki