ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego przy pewnych elementach widnieje komentarz "element wyłączony z powtórek"?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy wie ktoś dlaczego w "Moje słówka angielskie" niektóre elementy mają notkę "element wyłączony z powtórek" ?
Chodzi mi o to czy gdy kilka-kilkanaście razy powtórzę słówko z wynikiem "dobrze(3)", słówko znika z powtórek, czy może zostaje w powtórkach, ale pojawi się następnym razem po długim czasie.
Wolałbym żeby słówka nie znikały z powtórek. Z góry dzięki za odpowiedź.
Jimbo86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam, słówka same z powtórek nie znikają. Elementy wyłączone z powtórek w każdej chwili możesz przywrócić do powtórek poprzez kliknięcie na znak plus za słówkiem.
Prawdopobnie sam je wyłączyłeś z powtórek, być może omyłkowo.

Pozdrawiam.
?
Gość
Jimbo86 - Hej,

Dzięki za odpowiedź. Masz rację :)
Dodam, że w zakładce "Lista wszystkich elementów angielskich dodanych do powtórek" wszystko gra. Natomiast w "Moje słówka angielskie" mam jakieś niejasne rzeczy - po pierwsze jest tam mniej słówek niż w "Lista wszystkich elementów angielskich dodanych do powtórek". Po drugie jest tam na przykład słówko "shortly", które dodałem do powtorek, ale niżej jest też "My parents will be back shortly" (ktorego nie dodawałem do powtórek) i przy nim jest notka "element wyłączony z powtórek". Nie wiem o co chodzi, ale ważne że w "Lista wszystkich elementów angielskich dodanych do powtórek" wszystko jest OK.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki