ZALOGUJ SIĘ

Jak posługiwać się słownikiem?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Jak podczas nauki próbuję przetłumaczyć jakieś słówko to mam problem wrócić w to samo miejsce, każdorazowo poprzez strzałkę cofania powracam do początku i muszę szukać ćwiczenia w którym byłam, może coś przegapiłam i jest jakiś szybszy sposób na powrót w to samo miejsc?
B
Barbara33

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam, jeżeli potrzebujesz tłumaczenia pojedynczego słowa, to wystarczy kliknąć podwójnie na dane słowo.
W innych przypadkach radzę otworzyć "etutor" na nowej stronie i korzystać na niej ze słownika.

Pozdrawiam.
?
Gość
jerzy_pozoga - Popieram Diversis I sskorupski. Ja, podczas intesywnej nauki mam otwarte co najmniej trzy karty. Jedna podstawowa, druga słownik, trzecia to dodatek z linku np. podcasty Diki.pl. Pozdrawiam. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Lub po prostu sobie otwierać słownik w nowej karcie. W większości przeglądarek aby otworzyć link w nowej karcie można się posłużyć kombinacją CTRL + kliknięcie na dany link (w tym przypadku - na pozycję "słownik" z górnego menu.
Diversis
renata_k - Można również otworzyć słownik w nowej karcie, ale korzystając bezpośrednio ze strony www.diki.pl. Tam tłumacząc kolejne słówka, będą pojawiały się zakładki pozwalające wrócić do tych, które sprawdzało się wcześniej :) Logując się na tej stronie, można także dodawać tłumaczone słówka do powtórek.

Pozdrawiam :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki