ZALOGUJ SIĘ

Zmiana sposobu zliczania wykonanych powtórek - uwzględniane są także dodatkowe powtórki danego elementu

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
W dniu dzisiejszym zmieniliśmy sposób zliczania wykonanych powtórek do statystyk. Uwzględniane są teraz także wszystkie powtórki elementu wykonane danego dnia, włącznie z powtórkami dodatkowymi. W sytuacji gdy element dostaje ocenę 1 lub 2, pozostaje w kolejce powtórek do wykonania na dany dzień do momentu uzyskania pozytywnej oceny (3 lub 4). Każda kolejna powtórka elementu danego dnia także będzie zliczana - wcześniej dodatkowe powtórki nie były brane pod uwagę. Zmiana została wprowadzona również odnośnie powtórek wykonywanych w dziale Słówka -> Moje testy.
pako
Pracownik eTutor
marryd - Pozostaje tylko pytanie: w jakim celu wielokrotnie zliczać jeden i ten sam powtarzany element? Żeby pompować statystyki? Wcześniejszy sposób zliczania był bardziej sensowny. Sprawdzając ilość powtórek wiedziałem ile „unikalnych” elementów danego dnia powtórzyłem. Liczba ich prezentacji jednego dnia nie niesie jakieś dodatkowej informacji. Rozwiązując trzy razy tą samą krzyżówkę nie powiem przecież, że rozwiązałem trzy krzyżówki. Pozdrawiam. - 11 lat temu
knorwid - Też wolałbym przeczytać o jakimś merytorycznym powodzie takiej zmiany. Póki co nic prócz nabijania statystyk nie przychodzi mi do głowy. Pewne zmiany graficzne mogą mi się nie podobać, ale ta naprawdę jest 'średnia'. :( - 11 lat temu
pako - Poprzedni sposób zliczania był niezrozumiały dla wielu osób. Otrzymywaliśmy sporo zgłoszeń od użytkowników, którzy wykonując danego dnia dodatkowe powtórki nie widzieli zmian na wykresie liczby wykonanych powtórek - traktowano to jako błąd. - 11 lat temu
knorwid - Dzięki za wyjaśnienie. Na to bym nie wpadł ;) Trochę ręce opadają, ale decyzję już rozumiem. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki