ZALOGUJ SIĘ

Egzaminy certyfikujące w eTutor

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam, uczyłem się kilka lat temu angielskiego i generalnie nie zbyt wiele gramatyki już pamiętam, mimo że na co dzień mam styczność z językiem angielskim (jedynie poprzez czytanie angielskiej dokumentacji itd.). Postanowiłem więc przypomnieć sobie podstawy i tak oto lecę z materiałem od A1.

Po przerobionym kursie chciałbym zdać sobie egzamin A1 celem sprawdzenia wiedzy z materiału jaki przerobiłem. Nie widzę zaś opcji takiego egzaminu. A może pokaże się on po przerobieniu materiału?

Przy okazji macie może jakieś pomysły na szkolenie się w mówieniu, rozmówki itd?
P
pindralm
a.kosmal - @pindralm, w eTutorze certyfikujemy na poziomach od A2 do C1, także egzaminu na poziomie A1 nie można zdawać. Dopiero na wyższych poziomach zaawansowania jest taka możliwość, a koszt egzaminu to 169zł :) - 11 lat temu
pindralm - Dziękuje za odpowiedź, w takim razie na spokojnie opanuje A1 i A2 po czym przystąpię do egzaminu A2 ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Po każdej lekcji masz test, myślę, że jak zrobisz, to będziesz wiedział na ile opanowałeś materiał z poziomu A1. A co do egzaminów to wystarczy wpisać w google mnóstwo możliwości, np. http://www.telc.net/en/what-telc-offers/english/telc-english-a1/information/
Ewelina79
pindralm - @Ewelina79 dzięki piękne, testy zostawiłem na koniec bo na bieżąco rozwiązywane to raczej zakończyłyby się powodzeniem. Zobaczę jak mi pójdą np. za miesiąc po przerobieniu materiału. Szkoda tylko, że nie ma możliwości ponownego podejścia do testu ale może z czasem i taka opcja się pojawi. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - Można już podejść do testu ponownie, trzeba wejść w daną lekcję i na dole masz taką możliwość, ale chyba pojawia się ona na drugi dzień po wykonaniu testu. - 11 lat temu
absolwentka - Trochę mnie nie było, a tu takie zmiany. Ten test to bardzo dobry pomysł. Owocnej nauki i pozdrawiam;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak ,pojawia się taka możliwość już w następnym dniu - ale widoczna jest tylko na stronie lekcji
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Posłuchajcie, testy są w porządku. Zrobiłem już kilkanaście testów. Licząc, że powtórzenie wiadomości na lekcje to 10 min, ażeby dokładniej zrobić test to 5 min. Tak więc przy 300 lekcjach. Na samych powtórkach to 75 godzin, a przynajmniej jeśli zrobisz coś źle to będziesz wiedział. Dla mnie maksymalna porcja materiału jaką może przyswoić mózg to : zrobienie wszystkich powtórek plus 3 lekcje przerobiona, biorę pod uwagę i zakładam, że materiał z którym się zapoznała osoba to materiał całkiem nowy.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.