ZALOGUJ SIĘ

powtórki - nie pobiera pytań - przyczyna?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
C
cana

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ja miałam wczoraj taką sytuację wcisnęłam opcję odśwież stronę no i zadziałalo wszystko wróciło do normy.Proponuję spróbować.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W moim przypadku musiałem się ponownie zalogować i ruszyło. Miałem dwie takie sytuacje i zawsze kiedy chciałem wykonywać powtórki na ipadzie. Moze to przez flasha albo w związku ze zmianą serwerów.zobaczymy czy beda takie przypadki w przyszłości.
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest chyba jakaś awaria, mnie z kolei w testach (trudne elementy) co chwilę wyskakuje na czerwono "Brak obiektu do wyświetlenia", mimo że mam tam jeszcze sporo do przerobienia :/ Może jutro to naprawią, dziś dam sobie spokój z testami ;)
knorwid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj cana,
Właśnie minęła godzina 22.00 a ja również od pół godziny bezskutecznie próbowałem połączyć się z "Powtórkami". Niestety u mnie również jest TEN sam problem -"pobieranie pytania".
Ja już sprawdziłem ponad wszelką wątpliwość iż TEN problem występuje z urządzenia komputerowego na ETutorku.pl.
Pozdrawiam, jestem w oczekiwaniu na poprawę i naprawę urządzenia.
JKP
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie jest tak samo, pisze tylko "pobieranie pytania" i mimo czekania nic się nie dzieje. To musi być coś poważniejszego, skoro u innych jest ten sam problem. Wysłałam prośbę o pomoc techniczną i czekam na szybką odpowiedź :)
K
kmatyjaszek1
jerzy_pozoga - Witaj kmatyjaszek1,
Potwierdzam twoją wypowiedź. Ja również wysłałem wiadomość do redakcji i nie mam odpowiedzi, nadal brak dostępu do "powtórek". Wypada poczekać aż momentu naprawy.
A "student/ka cana" popełnił GAFĘ obdarowując ptaszkami wypowiedzi poprzedników i zaświeciły na zielono jako potwierdzenie prawidłowej odpowiedzi.
Pozdrawiam, JKP.
- 11 lat temu
ipon - u mnie odświeżenie strony pomogło może tak samo pomogło canie. - 11 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki "ipon-ko"- A dzisiaj już mam dobrą łączność.
Pozdrawiam, JKP
- 11 lat temu
ipon - Przez cały czas korzystałam z Firefoxa ale ostatnio tak zaczął fixować,Tutor wogóle nie pracował bo ciągle się blokował i miałam mnóstwo reklam.Zmieniłam na chrome i jest pięknie.Raz tylko nie pobieralo mi powtórek ale po odświeżeniu strony wszystko było ok.Mam nadzieję Jerzy,że i Twoje problemy ze stroną też się już skończą.Serdecznie pozdrawiam:))) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki