ZALOGUJ SIĘ

Nauka słówek w programie eTutor

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam,

Pytanie dla doświadczonych użytkowników. Chodzi mi o naukę słówek z zakładki Słówka do nauczenia a nie te które sam dodaje.
Czy aby najlepiej uczyć się słówek należy dodawać do powtórek wszystkie słówka z poszczególnych segmentów i tam system sam będzie selekcjonował kiedy i z jaką częstotliwością pojawi się słówko czy dodawać tylko te których nie znam ryzykując że nawet proste słowo które wydawało mi się że znam nie dodając do powtórek zapomnę?

Przykładowo. Wybieram Słówka do nauczenia, klikam pierwsze z brzegu czyli 60 podstawowych słów. Dodaje wszystkie do powtórek czy tylko te których nie znam?
G
grzemich1986

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam,

to jest kwestia gustu. Ja osobiście dodaję wszystkie, a system sam segreguje które słówka mają być powtarzane częściej lub rzadziej, zależnie od postępów w nauce. A tak wogóle to uważam że należy po kolei przerabiać wszystkie lekcje i ćwiczenia bez opuszczania poszczególnych słówek. Ale to jest indiwidualna sprawa każdego użytkownika eTutor.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja się uczę po kolei, lekcja po lekcji, a co do słówek, to dodaję do powtórek tylko te, których nie znam, te, które znam, wykluczam z powtórek, szkoda czasu. A kiedy kończę lekcje z danego poziomu, to zaglądam do działu SŁÓWKA i tam przerabiam jeszcze te słówka, które z danego poziomu pozostały.
Ewelina79
Gość - Też dobra metoda. A wogóle to każda metoda jest dobra aby dawała efekty. I ciężko jest znaleźć metodę uniwersalną dobrą dla każdego. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki