ZALOGUJ SIĘ

Bardzo dziwna sprawa - może ktoś już miał coś podobnego?

12 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Jak co dzień rano zrobiłam dziś powtórki. Miałam tam 120 elementów do powtórzenia. Po wykonanych powtórkach przejrzałam jeszcze pytania i forum i wylogowałam się z serwisu. Kiedy zalogowałam się ponownie po jakimś czasie a dokładnie w godzinach popołudniowych zobaczyłam że w powtórkach mam cztery elementy do powtórzenia. Moje zdziwienie było ogromne ponieważ po wykonaniu powtórek rano dostałam komunikat:"Wykonałeś wszystkie zaplanowane na dziś powtórki". Kiedy zajrzałam do słówek stwierdzałam że te elementy zostały dodane 18 września czyli dziś. Jednak ja nie dodawałam dziś żadnych słów do powtórek ponieważ po ich wykonaniu po kilku minutach wylogowałam się z serwisu.
Zdarzyło mi się to już trzeci raz...
E
efogt
Jokasta - a u mnie w kalendarzu powtórek z wczorajszego dnia została jakaś 1 powtórka i w dodatku jest ''na czerwono''. Pierwszy raz coś takiego mam. Wczoraj zrobiłam wszystkie powtórki. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
efogt - Bardzo to wszystko dziwne...
Pozdrawiam.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Nigdy czegoś takiego nie miałem...

Mam nadal ten błąd że wygasł mi abonament, ale nikt mi powtórek nie dodaje. Raz przekroczyłem północ i nie zorientowałem się. Wskoczyły kolejne powtórki i coś mi się nie zgadzało w obliczeniach :P
Takiej sytuacji jak opisujesz, nie miałem.
DAD
efogt - Dziękuję Ci za odp. Teraz spostrzegłam że ten jeden element z czterech dodałam wczoraj i kiedy robiłam powtórki zaznaczyłam go jako 1. Ale pozostałe trzy wyraźnie figurują że zostały dodane dziś choć tę lekcję z tymi trzema elementami przerabiałam już dawano i dodałam je już kiedyś...
Pozdrawiam serdecznie.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też zauważyłem, że system sam dodał mi kilka powtórek z niższego poziomu, którego nigdy nie używałem. Było to jakoś w zeszłym tygodniu.
piter_c
efogt - Dzięki Ci za odp. To oznacza że przytrafia się to nie tylko mnie i że wina chyba lezy po stronie etutora.
Pozdrawiam.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

parokrotnie też tak miałam - i to wszystko z najniższego poziomu
zorija
zorija - właśnie ledwo co napisałam powyższe- przeszłam do strony glownej i pojawiły sie 4 powtórki - 12 lat temu
efogt - Dziękuję za odzew. Widzę że problem występuje u większej liczby osób...
Pozdrawiam serdecznie.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O jakie dokładnie elementy chodzi? Modyfikujemy obecnie systemowe listy słówek (między innymi dzielimy listy gramatyczne na mniejsze), stąd w powtórkach mogą pojawiać się pojedyncze dodatkowe elementy.
pako
Pracownik eTutor
efogt - Co jakiś czas pojawiają się pojedyncze elementy z rożnych lekcji dodane uprzednio do powtórek. Nie jest ich dużo, zazwyczaj trzy lub cztery. Dodatkowo brakuje przy nich głośników aby można było odsłuchiwać wymowę. Wczorajsze moje elementy które pojawiły się w ciągu dnia w powtórkach pochodziły z lekcji: 33 z listy słówek:Constructions "can you", "could you", would you mind".
- Czy mógłbyś wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodziło?
Would you mind explaining now what it was all about?
- 12 lat temu
efogt - - Czy miałbyś coś przeciwko, żebym zadał ci osobiste pytanie?
Would you mind if I asked you a personal question?
Would you mind if I ask you a personal question?
- Czy miałbyś coś przeciwko, żebym tutaj został?
Would you mind if I stayed here?
Would you mind if I stay here?
Dodatkowo nie mozna ich odsłuchać.
Dziękuję za odzew.
- 12 lat temu
zorija - identyczne zdania do powtórek otrzymałam wczoraj i też bez możiwości odsłuchania - 12 lat temu
pako - Nagrania do nowych elementów zostaną za jakiś czas uzupełnione. - 12 lat temu
efogt - Dziękuję bardzo. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Rownież zauważyłem, ze mam nowe słówka mimo, ze zrobiłem wszystkie powtórki. Zmieniłem hasło bo mógł się ktoś zalogować i korzystać ale sytuacja się powtórzyła kilka razy. Teraz wiem, ze nie tylko u mnie to występuje.
slawek4
efogt - Dziękuję Sławek za Twój głos w dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie
- 12 lat temu
knorwid - Prawdopodobnie ma to związek ze zmianami w serwisie, dziś pojawiła się informacja w dziale aktualności i na forum. - 12 lat temu
driver119 - Problem nadal występuje. Dodały mi się słówka w dzień którego nie logowałem się eTutorze.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki