ZALOGUJ SIĘ

Jak mogę dodać własne zdania?

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Mam pytanie, jak moge dodać własne całe zdanie do powtórek?
Nie bardzo rozumiem jak to zrobić. Znalazłam istrukcję jak własne słówka wprowadzać, ale nie zdania. Zrobiłam własną listę słówek (nazwałam ją), chcę wprowadzić element, piszę u góry: "Zaspałam.", na dole "I slept in.", klikam 'zapisz'. Potem spoglądam na listę elementów na tej mojej liście i niczego tam nie ma! Jak to działa? Help me, please :(
ewuletka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

lepiej jest wykorzystać istniejącą bazę słówek ze słownika DIKI, bo tam są obrazki oraz dźwięk, często są też przykładowe zdania, które można dodać

https://www.etutor.pl/szukaj/?q=sleep+in&x=0&y=0&mode=DICTIONARY

I missed the morning train because I slept in.
Bilberry
ewuletka - Dzięki wielkie za wyszukanie przykładowego zdania dla mnie!
Ja znajdywałam ciągle tylko to głupie overslept.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W zakładce "Pomoc" - "Własne listy słówek" jest dość dobrze, krok po kroku, opisane jak to zrobić. Ważny jest sposób w jaki się to wpisuje np żeby dodać zdanie trzeba je w jednej linii wpisać tak:
The boy is sitting on the chair. = Chłopiec siedzi na krześle.
Po lewej stronie zawsze musi być część angielska. Znak równości też jest bardzo ważny - inne znaki np myślnik, nie zostaną rozpoznane przez system.
Twoje problemy mogą wynikać z tego, że nie pisałaś słówka i jego tłumaczenia w jednej linii...

Jeszcze raz odsyłam do opisu w zakładce "Pomoc" i życzę powodzenia :)
anbar
ewuletka - Dziękuję bardzo, okazało się, że nie zauważyłam z prawej strony "dodaj własny element" i wpisywałam to w polu, gdzie sie wpisuje chyba tylko słowa wzięte ze słownika Diki.
Dzięki za pomoc!
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki