ZALOGUJ SIĘ

nie działa!!!!

13 lat temu
Niestety nagrywanie nie działa! Nie można nagrać własnej wypowiedzi. Java jest najnowsza zainstalowana, niestety program nagrywania dalej nie działa. problem jest u was - proszę to naprawić.

pozdrawiam
A
anetas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

A po co nagrywanie ma teraz działać?
Przecież dziewczyno nikt Ciebie w eTutor teraz nie wysłucha!
W najbliższej przyszłości eTutor zaoferuje nam możliwość sprawdzania tekstów i nagrań za dodatkową kasę.
Jak zapłacisz w przyszłości dodatkowa kasę, to wszystko zagra. :)
Pozdrawiam koleżankę.
Z
zenstef
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
anetas - czy możesz mi rozjaśnić w głowie? to po co ja piszę teksty, skoro tego nikt nie sprawdza teraz a ma sprawdzać za dodatkową kasę w przyszłości? Chyba coś nie tak....skoro coś się robi a nie ma na to odpowiedzi i odzewu... - 13 lat temu
zenstef - Ten terażniejszy abonament, jak również nagrywanie i pisanie, to lejesz jak wodę w studnię. Jak eTutor potrzebował kasę, to tak rozpropagował i znalazł wielu takich jak Ty, co myśleli, że w tym abonamencie będzie sprawdzanie tekstów i ocena wymowy. Obiecanki cacanki, a będzie tak jak mówię. - 13 lat temu
anetas - to gdzie mam złożyć reklamację? nie cierpię fuszerek. kurs sam w sobie jest ok, ale kłamstwa nie znoszę i niedoróbek też... - 13 lat temu
zenstef - Ale nowość! Piszę coś nie na wielką chwałę eTutor i nie posypały mi się minusy! - 13 lat temu
anetas - Za prawdę raczej daje się plusy nie minusy. Wątek sam w sobie jest ciekawy. Niech eTutor jednak dopracuje kurs, bo nie jest uczciwy wobec użytkowników... - 13 lat temu
zenstef - Jesteś odbiorcą pewnej usługi. Zawsze możesz złożyć wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zawsze możesz złożyć ankietę zadowolenia klienta do Urzędu, który nadzoruję udzielenie dofinansowania z Unii Europejskiej do tego programu. Raz jeszcze pozdrawiam i dzięki za zielone tło.:) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
zenstef - A sama widzisz, że jednak można dostać
minus.
- 13 lat temu
quantum137 - zenstef co drugi Twój komentarz powoduje u mnie śmiech [w pozytywnym tego słowa znaczeniu]...'lejesz jak wodę w studnię' co jak co inwencje to Ty masz :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ty pierwsza możesz czuć się oszukana.
A co mają powiedzieć dawni użytkownicy, którzy mieli na długo opłacone abonamenty Ultimate i dostali niby super ofertę Weba? Ze strony eTutor była to próba wyciągnięcia dodatkowej kasy za to samo, a my chcieliśmy kiedyś w sposób uczciwy zamienić /bez żadnych zniżek/ nasze Ultimate na Weba, bo nie chcieliśmy być wyalienowani w tym kursie. Nasze prośby eTutor wyrzucił z forum i za dużo z nami nie pogadał. Jak teraz będzie z Wami to zobaczymy.
Z
zenstef
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
zolty - Szanowny Panie!
Użytkownicy posiadający abonament Ultimate English mogli wykupić pakiet Web English na specjalnych warunkach. Bezzasadne byłoby bezpłatna zmiana pakietu, gdyż niewątpliwie wartość pakietu Web English znacznie przekracza wartość dawnego pakietu Ultimate English.
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam serdecznie
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, aby nie zakładać 3 wątków na ten sam temat, to nie przyśpieszy odpowiedzi. Pozostałe 2 wątki pozwoliłem sobie skasować, aby zachować przejrzystość w tym dziale.
Proszę zauważyć, że o pewnej porze dnia nie może się Pani spodziewać natychmiastowej odpowiedzi, gdyż nie pracujemy przez cały dzień. Jest to tylko nasza dobra wola, że odpowiadamy użytkownikom w naszym wolnym czasie.
Co do tematu: nagrywanie we wszystkich trzech elementach lekcji wskazanych przez Panią działa. Czy korzystała Pani z porad zawartych tutaj: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php ? Czy sprawdzała Pani to "W przypadku problemów z nagrywaniem dźwięku w serwisie eTutor.pl (w modułach Trener wymowy, Ćwiczenie dialogów, Mówienie) należy sprawdzić w pierwszej kolejności, czy możliwe jest nagrywanie dźwięku w innych aplikacjach. W systemie Windows można to sprawdzić, używając systemowej aplikacji Rejestrator dźwięku." ? Czy w ogóle nie wyświetla się u Pani aplikacja do nagrywania dźwięku? Może Pani przeglądarka blokuje ten element strony?

Odniosę się jeszcze do wypowiedzi Pana Zenstefa. Otóż wprowadza on Panią w błąd, świadomie czy nieświadomie, to nieistotne. Owszem, planujemy wprowadzić dodatkową usługę polegającą na sprawdzaniu prac przez naszych nauczycieli. Pakiet Web English nie zawiera takiej usługi. Poza tym, użytkownicy, którzy nie wykupią tego pakietu, nadal będą mogli nagrywać swój głos oraz pisać wypracowania, jednak nie będą mogli liczyć na sprawdzenie ich przez nauczycieli. Nadal będą mogli liczyć na pomoc ze strony innych użytkowników.
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do zolty. Chciałem komentarzem, ale nie chciało zaakceptować mojego zakresu wypowiedzi.

Jaka znowu bezpłatna! Ultimate miały określoną wartość i spokojnie mogliście zamienić /tak jak prosiliśmy/ np. 100 dni Ultimate np. na 50 dni Weba. Na pewno próbowaliście naciągnąć wielu na dodatkową kasę, a na pewno udało się Wam stworzyć na wiele miesięcy-wyalienowaną grupę bez uczestnictwa w Webie. Na pewno to nie żaden rasizm ;) , ale dyskryminacja innych na pewno.
My chcieliśmy tylko i jedynie zamianę /bez jakichkolwiek zniżek/ , a zgodnie ze współczynnikiem wartości zamienić Ultimate na tak zachwalanego Weba.
Z
zenstef
zolty - Proszę o jakieś argumenty, dowody na potwierdzenie słów "na pewno próbowaliście naciągnąć wielu na dodatkową kasę".
- 13 lat temu
zolty - Pakiet Ultimate owszem nie był bezpłatny, ale jego wartość była znacznie niższa niż pakietu Web. Zamiast zamiany tych przykładowych 100 dni pakietu Ultimate na 50 dni Web wybraliśmy po prostu inne rozwiązanie - wysoką zniżkę, sięgającą 40% wartości nowego pakietu. - 13 lat temu
zolty - Naszym zdaniem było to sprawiedliwe w odniesieniu do wszystkich użytkowników - nowych i starych.
Proszę o niekontynuowanie tego wątku w tym temacie. Ten temat ma dotyczyć tylko i wyłącznie pomocy Anetas w rozwiązaniu problemu z nagrywaniem dźwięku.
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki