ZALOGUJ SIĘ

Gwiazdki przy niektórych modułach

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Zrobiłem sobie parotygodniową przerwę z etutorem i widzę, że pojawiły się gwiazdki przy niektórych modułach w lekcjach. Nigdzie nie mogę znaleźć o tym żadnej informacji. Wie ktoś może o co chodzi?
knorwid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Przykładowo co do gwiazdek przy dialogu na przykład. Jeśli odsłuchasz cały dialog, odpowiesz na pytania sprawdzisz poprawność odp. i dasz na dalej to te trzy szare gwiazdki zrobią się pomarańczowe. Będzie to oznaczało że odsłuchałeś dialog i odpowiedziałeś na pytania czyli że masz ten moduł zaliczony na 100% i nie musisz już do niego wracać. Jeśli natomiast odsłuchasz dialog a nie zrobisz ćwiczenia nie odpowiesz na pytania no to z trzech szarych gwiazdek tylko np. dwie zrobią się pomarańczowe.Bedzie to oznaczało że nie do końca przerobiłeś tą część lekcji i należy wrócić i dokończyć to...
Tak to mniej więcej wygląda, pi razy oko ale wiadomo o co chodzi:)
Pozdrawiam.
E
efogt
knorwid - Dzięki. Wydaje mi się, że zielona listwa i obok procenty oddają prawie to samo, więc nie wiem po co takie powielenie. Ale co tam. Może to komuś jest pomocne. Dziękuję jeszcze raz za wyjaśnienie. - 12 lat temu
efogt - Nie ma sprawy, ja też się zastanawiałam nad tym i tak to obczaiłam własnie:)
Pozdrowionka:)
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki efogt za rozjaśnienie sprawy, ja również się zastanawiałem.
Wielokrotnie czytałem propozycje dla "pako" ze strony bardzo poważnych studentów i nadziwić się nie mogłem "Skąd ONI biorą tyle pomysłów ?". Studentów przedsiębiorczych, pełnych pomysłów podziwiam na eT.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu
efogt - Również pozdrawiam. - 12 lat temu
Ewa-Sally - Wydaje mi się, że jeśli na pytania odpowie się z błędem, to pasek będzie zielony, bo ćwiczenie zrobione, ale gwiazdki nie wszystkie będą kolorowe, bo coś jest źle. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki