ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie do powtórek - brak ćwiczenia do powtórzenia

2 miesiące temuostatnia aktywność: 2 miesiące temu
Cześć,

zakończyłem poziom A2 angielski.Zawsze w każdej lekcji po dodaniu słówka do powtórki od razu musiałem wpisać to słówko uzupełnić luki.W kolejnym poziomie B1 nie ma już tego , jak nie znam słówka to dodaje je do powtórek i przechodzi do następnego bez ćwiczenia i uzupełnienia luk.Ktoś wie jak to zmienić ?
K
kubap94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

To nie zależy od poziomu jaki przerabiasz, miałem też z tym problem przez jakiś czas ale problem u mnie sam się rozwiązał i na razie wszystko wróciło do normy.
L
Leadership22
kubap94 - Dziękuje, mam nadzieje że wszystko wróci do normy :) - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aktualnie po dodaniu hasła do powtórek z list słówek z lekcji nie ma konieczności wpisywania go ponownie w luki. To działanie miało na celu ułatwienie nauki osobom początkującym, ponieważ dostaliśmy informację, że dla części użytkowników wpisanie hasła po pierwszym zobaczeniu jest problematyczne i blokuje im przejście do dalszej części materiału. Ta zmiana dotyczy wszystkich języków na całym poziomie A1, 15 pierwszych tematów na poziomie A2 oraz 10 pierwszych tematów na poziomie B1.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ta uwaga, o małej i niedostatecznej ilości ćwiczeń, jest słuszna.

Panie i Panowie Profesorowie, proponuję zabrać się do pracy.
abmmichal
adrianna.wu - Zależało nam na tym, aby lekcje nie były dłuższe niż 15 minut. Po przejrzeniu listy słówek jako kolejne jest ćwiczenie (już w innej formie), w którym można utrwalić poznane słowa. Dodatkowo zachęcamy do ponownego przejrzenia list w lekcji :) - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest to bardzo utrudniające, tak to była większa możliwość powtórzenia nowego słówka, teraz tylko dodać do powtórek i zapomnieć :(
K
kubap94
adrianna.wu - Zachęcamy do regularnego wykonywania powtórek zaplanowanych na dziś, aby móc przejść do nowo dodanych i je utrwalić. - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki