ZALOGUJ SIĘ

nauka ktory abonament mam wybrac ?

12 lat temu
witam
chcialem zaczac sie uczyc z etutor ale nie wiem jaki abonament wybrac zalezy mi tylko na komunikacji
jaki abonament jest najlepszy i ktore cwiczenia?
P
perwin5

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Oczywistym jest że Premium, ale to kosztuje. Pozwala to na opiekę nauczyciela.
Jeśli zależy ci na komunikacji (mówionej) to może lepiej korepetycje prywatne z konwersacji?

Co to znaczy że TYLKO komunikacji?

Jeśli chodzi o ćwiczenia z komunikacji to dyktanda. Ja jednak uważam że nalezy uczyć się kompleksowo, a nie wybiórczo.

pozdrawiam
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

R
radmar2
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj perwin5- popieram DAD-a, radmar2 -istotne abyś się uczył i nauczył.

Polecam dopłatę do PREMIUM, aby osoba z wysoką kwalifikacją i praktyką mogła tobie na bieżąco zadawać zadania domowe i wyjaśniać wiele zawiłości w English grammar.

Na początek rozejrzyj się wokoło -jak tu jest na tym eTutor.pl.
Poczytaj wiele wypowiedzi z FORUM.

Witaj w gronie nowych studentów, pozdrawiam- jkp
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/forum/?strona=120&kategoria%5B0%5D=6&kategoria%5B1%5D=7
-tu w wypowiedziach dowiesz się o wielu sprawach wśród uczących się
-kliknij na ten link "czego nie robić ucząc się angielskiego"
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Jerzy

Jak to w praktyce wygląda z tym nauczycielem? Ja myślałem ze to tylko sprawdzanie Twoich przerobionych lekcji (reading, speaking). Czy nauczyciel ci zadania daje dodatkowe? Jak często? Jak wygląda taka współpraca?
DAD
jerzy_pozoga - Witaj DAD- ja ze swej strony polecam PREMIUM,
Dodatkową wycena z Działu Obsługi Klienta z zakładki "POMOC".
Na początek otrzymałem poradę aby zakuwać czasy gramatyczne. I regułki-krótkie zdania.DOBRE !
Rozpocząłem lekcję 26, zakuwanie na pamięć materiału, pisanie 2 wypracowań domowych, jedno nagranie.Co tydzień nowe zadanie.
Moja Pani sprawdza, komentuje, poprawia. W nagraniach słownych komentuje moje niepoprawnie wypowiadane słowa.
Serdecznie pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Dad, u mnie to wygląda dokładnie tak, jak Ty napisałeś. "Moja" pani nauczycielka (która jest w absolutnym porządku) za dużo nie komentuje, o ile jej nie wk... Ale czas na przerobienie lekcji rzeczywiście jest wyznaczany. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki